Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 933
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Fanty na piknik charytatywny "Kręcimy dla Julki" zebrane

Niedziela, 3 września 2017, 11:21
Autor: red
Żarów: Fanty na piknik charytatywny "Kręcimy dla Julki" zebrane
Fot. UM Żarów
Zegary, bidony, kubki, sprzęt sportowy, markowe koszulki, rower, przybory szkolne, książki, zabawki, sprzęt AGD, pluszaki, hulajnoga, bilety do Cinema 3d, wejściówki na basen, Vouchery na noclegi, na naukę jazdy konnej, do kosmetyczki i fryzjera oraz do restauracji to tylko część fantów, które można wylosować w loterii organizowanej podczas pikniku rodzinnego "Kręcimy dla Julki".

Dziś 3 września zapraszamy wszystkich do wspólnego pożegnania lata w Parku Miejskim w Żarowie. Imprezie będzie towarzyszyć zbiórka charytatywna dla małej żarowianki Julii Malik. Kupując los na loterii pomagacie Julce, a jednocześnie macie szansę wygrać atrakcyjne nagrody.

Imprezie towarzyszyć będą liczne atrakcje, w tym przejazd rowerowy, turniej w bule, gry i zabawy oraz loteria fantowa. Na ostatnią wakacyjną imprezę zapraszają Burmistrz Miasta Żarów, Gminne Centrum Kultury i Sportu, Wspólnota Samorządowa koło Żarów, Uniwersytet Trzeciego Wieku, Rowerowy Żarów oraz TKKF Chemik Żarów. - Serdecznie zapraszamy na wspólną, jeszcze wakacyjną, zabawę do Parku w Żarowie. Przy okazji wakacyjnej imprezy będziemy wspierać ośmioletnią Julię Malik, mieszkankę Żarowa, która choruje na bardzo rzadką chorobę genetyczną. Cały dochód ze sprzedaży produktów ze Wspólnotowej Kawiarenki zostanie przeznaczony na rehabilitację chorej dziewczynki. Liczymy na to, że mieszkańcy również chętnie wspomogą charytatywną zbiórkę. Dobra zabawa jest najważniejsza, ale jeszcze ważniejszy jest cel, który będzie jej przyświecał. Przygotowujemy wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Dobra zabawa gwarantowana - mówi burmistrz Leszek Michalak.

Podczas pikniku, o godz. 16.00 z Parku Miejskiego wyruszy rajd rowerowy organizowany przez Żarowskie Stowarzyszenie "Rowerowy Żarów". Zapisy na rajd prowadzone będą od godz. 15.00 w Parku Miejskim, obok sceny, w pakiecie startowym gwarantowana kiełbaska.

Piknik Charytatywny "Kręcimy dla Julki": niedziela 3 września, Park w Żarowie, od godz. 16.00.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group