Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 989
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Świdnica: Ferie na sportowo w gminie Świdnica

Niedziela, 9 lutego 2014, 7:23
Aktualizacja: 7:26
Autor: red.
Gmina Świdnica: Ferie na sportowo w gminie Świdnica
Fot. UG Świdnica
Blisko 25 tys. zł zostanie przeznaczonych na tegoroczny zimowy wypoczynek w gminie Świdnica. Uczestnicy będą mogli skorzystać zarówno w zajęć sportowych, jak i pobytu w aquaparku, na lodowisku, warsztatów wokalnych, tanecznych czy zajęć na terenie 5 nowych centrów profilaktyczno–sportowych.

Dużą popularnością przez ostatnie lata cieszyły się zajęcia sportowe przygotowane przez GLKS dla dzieci i młodzieży w okresie ferii zimowych. - Wdrażanie różnorodnych działań w zakresie edukacji zdrowotnej to jeden z gminnych priorytetów oświatowych na ten rok szkolny, dlatego w tegorocznej ofercie zimowego wypoczynku z pewnością nie będzie brakowało aktywnego wypoczynku – mówi wójt gminy Teresa Mazurek.

Szczegółowy plan dostępny TUTAJ

Ponadto przez cały okres trwania ferii zimowych będą funkcjonowały centra profilaktyczno-sportowe prowadzone przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej.

Dla miłośników śpiewu i muzyki, w pierwszym tygodniu ferii zimowych mamy ofertę warsztatów wokalnych, które po raz trzeci odbędą się w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Lubachowie. Podczas pobytu uczestnicy będą mieli zapewnione bezpłatne zakwaterowanie, wyżywienia a efektem ich pracy będzie kolejny muzyczny krążek.

- Dodatkowo każda z 9 gminnych placówek oświatowych będzie organizowała indywidualną propozycję na aktywne spędzenie ferii zimowych. Wyjazdy na basen, lodowisko, warsztaty taneczne, z nami zdrowo i kolorowo, sprawny smyk – to tylko jedne z wielu propozycji, które organizatorzy przygotowali w tym roku dla dzieci i młodzieży z gminy Świdnica – mówi dyrektor GZO Maria Jaworska. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z dyrektorami szkół.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group