Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 867
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Dobromierz: Ferie pełne atrakcji

Niedziela, 21 stycznia 2018, 17:54
Autor: red
Gmina Dobromierz: Ferie pełne atrakcji
Fot. UG Dobromierz
Pierwszy tydzień zimowego odpoczynku dobiega końca. Dzieci i młodzież z naszej gminy chętnie uczestniczą w różnorodnych aktywnościach zorganizowanych przez Gminę Dobromierz przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji, Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej i szkołami podstawowymi.

Dzieci uczestniczyły w warsztatach artystycznych w świetlicach wiejskich, brały udział w zajęciach i turniejach sportowych. Najwięcej emocji wzbudziły jednak wyjazdy do kina, gdzie maluchy z dużym zainteresowaniem oglądały seans pt. ,,Fernando”, a ich starsi koledzy film ,,Peddington 2” i film ,,Jumanji: Przygoda w dżungli”.

Przed nami kolejna porcja sportowych emocji, możliwość wzbogacenia swojego warsztatu artystycznego, a także wyjazdy na kręgle i bilard. Zapraszamy również na cykl zajęć z piłki siatkowej, które w hali sportowej w Dobromierzu prowadzi drużyna DobroVolley.

Mamy nadzieję, że uczniowie w pełni wykorzystają drugi tydzień ferii, jako czas odpoczynku od trudów nauki i regeneracji przed kolejnymi miesiącami pełnymi zdobywania wiedzy.

Harmonogram zajęć i rozkład jazdy autobusów znajdują się w zakładce ,,Ferie w Gminie Dobromierz” na naszej stronie internetowej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group