Wtorek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 898
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Ferie trwają w najlepsze

Wtorek, 5 lutego 2019, 11:10
Aktualizacja: 12:12
Autor: red
Świebodzice: Ferie trwają w najlepsze
Fot. UM Świebodzice
To już półmetek świebodzickich ferii, które upływają radośnie, kreatywnie, sportowo i bezpiecznie. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, która dba o to, aby dzieci choć na chwilę zapomniały o codziennych trudach i obowiązkach.

4 lutego „feriowiczów” odwiedził burmistrz miasta Świebodzice Paweł Ozga. Uczestnicy chętnie opowiadali burmistrzowi jak przebiega zimowisko, prezentowali dumnie prace plastyczne, które przygotowali w ramach zajęć. Przykładowo w SP nr 4 dzieci z wielką starannością szykowały się do walentynek, przygotowując okolicznościowe kartki. W zajęciach uczestniczył także Edmund Staniewski z Dolnośląskiego Zespołu Parków Krajobrazowych, który współpracuje ze szkołą i zapowiedział podczas ferii zajęcia edukacyjne dotyczące dokarmiania ptaków.

W SP nr 2 uczestnicy byli pochłonięci zajęciami plastycznymi i tu czekała na burmistrza miasta miła niespodzianka, dzieci przekazały własnoręcznie przygotowany „łapacz snów”. Z kolei w świetlicy środowiskowej Tęczowa Gromada w najlepsze trwały zabawy, a podopieczni sportowego zimowiska w OSiR Świebodzice Spółka z o.o. grali w piłkę nożną.

Dzieci z MDK w tym dniu wybrały się na wycieczkę do Starej Kopalni, a tam odkrywały podziemne tajemnice i podróżowały do epoki lodowcowej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group