Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 884
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Ferie w bibliotece – tydzień drugi pod znakiem spotkań

Piątek, 18 lutego 2011, 18:20
Aktualizacja: 18:23
Autor: KO
Świdnica: Ferie w bibliotece – tydzień drugi pod znakiem spotkań
Tantua ostatnio wystąpiła w świdnickim teatrze.
Fot. Karolina Osińska
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na codzienne zajęcia feryjne. Przyjść na dwie godziny może każde dziecko w wieku 7–12 lat. Zabawa jest bezpłatna.

Właśnie skończył się pierwszy tydzień zabaw w MBP (program: Ferie w bibliotece – tydzień pierwszy pod znakiem zdobywania kosmosu). Co dziś robiły dzieci w siedzibie głównej MBP przy ul. Franciszkańskiej – o tym już jutro na Świdniczce.

A co w przyszłym tygodniu?

W poniedziałek, 21 lutego, w Wypożyczalni i Czytelni Głównej (II piętro budynku przy ul. Franciszkańskiej 18) – „Podróż w świat magicznych dźwięków”, czyli spotkanie z zespołem Tantua (zobacz relację z koncertu tej grupy - tutaj). Świdniccy muzycy zaprezentują swoje instrumenty, a te są dość niezwykłe... Z kolei w filii na Osiedlu Młodych w tych samych godzinach zostaną przeprowadzone zajęcia pod hasłem „Każdy może zostać Małym Księciem”.

We wtorek, 22 lutego, o godz. 12.00 do świdnickiej biblioteki zawita Dariusz Rekosz, autor książek przygodowych dla młodych ludzi. Spotkanie nosi tytuł „Przygoda goni przygodę”.

Kolejne spotkanie zaplanowano na środę, 23 lutego. Tego dnia na ul. Franciszkańskiej 18 porozmawiać będzie można ze Stanisławem Gabrysiem, który stworzył własne muzeum militariów. W filii tymczasem w godz. 12.00-14.00 odbędzie się „Galaktyczna rewia mody”.

Kolejny dzień to dzień kinowy. „W czwartek troszkę zwalniamy i na film zapraszamy” - zachęcają bibliotekarki z ul. Franciszkańskiej. Przy ul. Kozara Słobódzkiego będzie „Kosmiczne kino”.

Koniec ferii w bibliotece to spotkanie z teatrem Maska. „Dziś ferie kończymy, więc zmieniamy godziny” - w piątek, 25 lutego, zajęcia w godz. 10.00-12.00.

***
Programy zajęć na ferie w powiecie świdnickim:

* Ferie z MDK–iem,
* Artystycznie, strategicznie i sportowo – ferie w Żarowie,
* Ferie w bibliotece – tydzień pierwszy pod znakiem zdobywania kosmosu,
* Feryjnie w Świebodzicach,
* Ferie w Strzegomiu i w okolicznych wsiach,
* Ferie z ŚOSiR–em.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group