Piątek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 932
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Dobromierz: Ferie w gminie Dobromierz

Poniedziałek, 10 lutego 2014, 10:54
Aktualizacja: 11:56
Autor: red.
Gmina Dobromierz: Ferie w gminie Dobromierz
Fot. UG Dobromierz
Podczas tegorocznych ferii zimowych dla dzieci z gminy Dobromierz przygotowano szereg atrakcji. Już 19 lutego ponad 200 dzieci z terenu całej gminy, będzie miało okazję spędzić miłe chwile w "Bobolandii" – parku rozrywki we Wrocławiu, gdzie czekają m.in. atrakcje w postaci dmuchanych zjeżdżalni, czy torów przeszkód. Natomiast 20 lutego gimnazjaliści pojadą na kręgle i bilard do Hotelu "Maria" w Wałbrzychu.

Dużym zainteresowaniem cieszą się również wyjazdy do kina, na które 25 lutego zapraszamy grupę przedszkolaków oraz dzieci ze szkół podstawowych, a 27 lutego gimnazjalistów. Najmłodsi tj. małe przedszkola oraz dzieci klas 0-3, będą miały okazję uczestniczyć w seansie "Robaczki z Zaginionej Doliny". Jest to bajka o tym, jak w malowniczych okolicznościach przyrody wybucha wojna mrówek. Czerwone mrówki rywalizować będą z Czarnymi o wielki skarb - pudełko pełne kostek cukru! Nieoczekiwanie, w ich zmagania o te pyszności przyłącza się mała biedronka, ale resztę zobaczą dzieci już na własne oczy. Dzieci z klas 4-6 uczestniczyć będą w seansie "Skubani" - opowieści o tym, jak ptaki zamierzają zmienić bieg historii i sprawić, że indyki na zawsze znikną z ludzkiego jadłospisu. 27 lutego uczniowie gimnazjum, będą mieli okazję obejrzeć film pt. "JACK STRONG". Jest to bowiem jedna z najbardziej fascynujących historii szpiegowskich świata. To prawdziwa opowieść o pułkowniku Ryszardzie Kuklińskim - człowieku, który, tkwiąc w środku systemu, podejmuje współpracę z CIA i staje się kluczowym aktorem czasu zimnej wojny.

Oprócz tego dla dzieci przygotowana została oferta zajęć plastycznych, taneczno-wokalnych oraz sportowych w świetlicach wiejskich, zgodnie z harmonogramem.

Wszystkie informacje o wyjazdach zostaną przekazane dzieciom przed feriami oraz dostępne będą na stronie Gminy Dobromierz. Tegoroczna oferta zajęć oraz atrakcji dla dzieci podczas ferii to efekt współpracy Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Dobromierzu, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Gminy Dobromierz.

(UG Dobromierz)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group