Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 1046
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Ferie w pełni

Czwartek, 17 lutego 2011, 8:14
Aktualizacja: Piątek, 18 lutego 2011, 4:44
Autor: KO
Świdnica: Ferie w pełni
Marcela
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Sonda Świdniczki tym razem z tymi, którzy ferie mają i je spędzają – jak? No właśnie... Zobaczmy, co powiedzieli nam młodzi ludzie na temat zimowej przerwy w nauce.

Pytanie: jak spędzasz ferie?

Przemek: - Jeżdżę na łyżwach na lodowisku. Ale na feriach można sobie też dorobić. Na przykład na budowie.

Krzysiek: - Z kumplami imprezujemy, nieraz idziemy do jakiegoś lokalu, nieraz u kogoś, taką parapetówkę robimy. A w ciągu dnia odsypiam, albo idę na lodowisko.

Natalia: - Chodzę na lodowisko, na basen. Szkoła, Gimnazjum nr 2 w Świdnicy, nam organizuje zajęcia, na przykład wyjazd na basen do Świebodzic za dwa złote. Jak ktoś nie ma pomysłu na ferie, to niech zobaczy, co szkoła organizuje. U nas są też na przykład zajęcia z ping-ponga.

Roksana: - Chodzę na tańce, tańczę w zespole Iskra. Chodzę też na lodowisko i na basen, na siatkę. Nie nudzę się.

Malwina: - Siedzę w dom, trochę się nudzę. Nie ma co robić, bo jest zimno. Jakby było cieplej, to spędzałabym czas ze znajomymi na podwórku.

Jagoda (nie wyraziła zgody na zdjęcie): - Ja nic nie robię. Odpoczywam. Cieszę się feriami.

Marcela: - Mam przerwę międzysemestralną, więc można to nazwać feriami. Już po sesji, więc mogę odpocząć. Przyjechałam właśnie do Świdnicy z Warszawy, studiuję weterynarię. Nic szczególnego nie robię, przyjechałam na wakacje do rodziny i cieszę się Świdnicą.

Zobacz też: Brak Ci pomysłu, jak spędzić ferie? Świdniczka przeprowadziła sondę uliczną wśród tych, którzy już zimowych wakacji nie mają, mają za to pomysły, jak można ten czas ciekawie spędzić. Mamy też całkiem sporo innych propozycji – na ferie aktywnie, ferie z nauką, ferie z teatrem, ferie ze zwiedzaniem oraz ferie za granicą, ale jednak blisko... Do wyboru – do koloru!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group