Czwartek, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 573
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Ferie z Klubem Młodzieżowym w Jaworzynie Śląskiej

Poniedziałek, 30 stycznia 2012, 8:32
Aktualizacja: 13:48
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Ferie z Klubem Młodzieżowym w Jaworzynie Śląskiej
Fot. użyczone
Młodzi członkowie jaworzyńskiego Klubu Młodzieżowego postanowili zadbać o to, aby dzieciom się w czasie ferii nie nudziło.

Przez cały drugi tydzień poświęcili swój czas na organizację ferii zimowych z Klubem Młodzieżowym. Wraz z opiekunami przygotowali wiele zabaw i konkursów. Każdy dzień miał inny temat przewodni. Były zawody sportowe, konkursy w grach stolikowych i nauka tańca. Najbardziej atrakcyjne okazały się dwa ostatnie dni. W czwartek wszyscy uczestnicy zostali podzieleni na osiem grup i wyruszyli na miasto (pod czujnym okiem opiekunów), aby zmierzyć się z zadaniami przygotowanymi specjalnie dla nich. Była to Gra Miejska o Jaworzynie. Zadania były zabawne (policzyć drzewa w parku) oraz edukacyjne (w którym roku wybudowano budynek obecnego gimnazjum). Wszyscy dobrze się sprawili i nie mieli większych kłopotów z rozwiązaniem wszystkich 12 zadań. Dla najlepszych przewidziano nagrody.
W piątek młodzież przygotowała dla swoich młodszych koleżanek i kolegów pieczenie kiełbasek na ognisku. Na placu za kościołem odbyły się różne zabawy ze śniegiem i na śniegu, a gorąca, upieczona samodzielnie, kiełbaska pozwoliła zapomnieć o zimnie.

Przez cały ten tydzień w zajęciach uczestniczyło łącznie ponad 40 dzieci i większość dopytywała się, czy w przyszłym roku również młodzież poprowadzi zajęcia. To miłe, że młodzież potrafi poświęcić swój czas, bawiąc się przy tym doskonale.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group