Piątek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 1314
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Świdnica: Ferie zimowe na sportowo i artystycznie w gminie Świdnica

Piątek, 13 stycznia 2012, 8:20
Aktualizacja: 8:23
Autor: red
Gmina Świdnica: Ferie zimowe na sportowo i artystycznie w gminie Świdnica
Fot. red
Warsztaty plastyczne, muzyczne, wycieczki, zabawy, rozgrywki sportowe oraz konkursy to tylko niektóre z atrakcji jakie zaplanowano w ramach akcji Ferie Zimowe w gminie Świdnica. W tym roku z alternatywnej formy spędzenia zimowego wypoczynku w gminie Świdnica skorzysta ponad 850 dzieci.

W roku ubiegłym oddaliśmy głos najmłodszym w zakresie pomysłów na bezpieczne i radosne spędzenie ferii zimowych. Był to doskonały pomysł bowiem nic tak nie przyciąga dzieci i młodzież z Gminy Świdnica do aktywnego uczestnictwa w zimowym wypoczynku, jak realizacja własnych pomysłów. W tym roku wsłuchując się w potrzeby uczestników, zdecydowaliśmy zwiększyć liczbę zajęć sportowych na hali sportowej w Witoszowie o gry zespołowe, ściankę wspinaczkową, a także o wyjazdy do aquaparku w Bielawie i Świebodzicach – mówi wójt gminy T. Mazurek.

W czasie ferii zimowych będą prowadzone również zajęcia z dziećmi na świetlicach środowiskowych, które każdego roku przyciągają ponad 300 dzieci. W trakcie pobytu organizatorzy zaplanowali wspólne gry i zabawy integracyjne, konkursy plastyczne i muzyczne, zawody sportowe a także poczęstunek i napoje.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group