Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 767
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Ferie zimowe w SOKiBP

Poniedziałek, 10 lutego 2014, 14:15
Aktualizacja: 14:56
Autor: red.
Jaworzyna Śląska: Ferie zimowe w SOKiBP
Fot. SOKiBP
Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej zaprasza dzieci i młodzież na specjalne zajęcia, które odbędą się podczas nadchodzących ferii zimowych – potrwają od 17 lutego do 2 marca 2014 r.

Codziennie od poniedziałku do piątku, od 9:00 do 12:00 zapraszamy dzieci w wieku szkolnym do udziału w cyklu zajęć, podczas których dzieci będą mogły spędzić czas pod okiem naszych instruktorów, przy okazji nabywając i doskonaląc umiejętności artystyczne. Nie zabraknie także świetnej zabawy: na biorących udział w zajęciach czekają gry i konkursy z nagrodami. Dzieci obejrzą spektakl teatralny, odbędzie się wyjazd do kina i na salę zabaw. W organizację ferii zaangażowali się także wolontariusze z Klubu Młodzieżowego.

Niektóre z zajęć popołudniowych, które odbywają się w SOKiBP zostaną w okresie ferii zimowych przesunięte na godziny poranne. Szczegółowych informacji udzielają instruktorzy.

Udział we wszystkich zajęciach podczas ferii zimowych jest bezpłatny, za wyjątkiem wyjazdów do kina i na salę zabaw (SOKiBP zabezpiecza transport i opiekunów, rodzice pokrywają koszty wstępu). Ilość wolnych miejsc jest ograniczona! Obowiązuje kolejność zapisów. Rodzice i opiekunowie dzieci, które chcą uczestniczyć w zajęciach proszeni są o osobisty kontakt z Sekretariatem SOKiBP (poniedziałek-piątek 8:00-16:00) i zapisanie dziecka na zajęcia oraz złożenie oświadczenia (zgoda na uczęszczanie na zajęcia).

(SOKiBP)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group