Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 940
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Festiwal Aktorstwa Filmowego z gwiazdami

Wtorek, 23 października 2018, 13:21
Autor: red
Świebodzice: Festiwal Aktorstwa Filmowego z gwiazdami
Fot. UM Świebodzice
W ramach 7. edycji Festiwalu Aktorstwa Filmowego w Świebodzicach świebodziczanie mieli przyjemność zobaczyć dwa fantastyczne recitale w wykonaniu Soni Bohosiewicz i Anny Dereszowskiej.

W poniedziałek 22 października najmłodsi posłuchali bajek, które przeczytali wspólnie Anna Samusionek i burmistrz Bogdan Kożuchowicz. A o godz. 13:00 w Miejskim Domu Kultury swój monodram pt. „Ja jestem Żyd z Wesela” wystawił Zbigniew Waleryś.

Sobota i niedziela upłynęła oglądającym na naprawdę dobrej zabawie, obie artystki pokazały najwyższą klasę. Sonia Bohosiewiecz w spektaklu „Domówka” zabrała w sentymentalną podróż do czasów PRL. Były przeboje z tamtych lat przeplatane zabawnymi opowieściami o codzienności rodziny aktorki w tamtych czasach.

„Instruktaż obsługi kobiety”, niedzielny recital Anny Dereszowskiej to muzyczny przepis dla panów, jak mają zabiegać o płeć piękną.

Oba spektakle bardzo się podobały, publiczność nagrodziła artystki wielkimi brawami.

- Podobnie jak pozostali widzowie jestem pod wrażeniem, kontakt z publicznością, humor, profesjonalizm w każdym calu, które zaprezentowały obie znakomite aktorki potwierdził, że Festiwal Aktorstwa Filmowego to sprawdzona marka – mówi burmistrz Bogdan Kożuchowicz.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group