Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 576
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Siedlimowice: Festiwal Mąki

Środa, 18 sierpnia 2021, 17:16
Autor: red
Siedlimowice: Festiwal Mąki
Fot. organizatorzy
Już po raz piąty w zabytkowym młynie w Siedlimowicach zostanie zorganizowany Festiwal Mąki. A tym samym kolejny raz amatorzy domowego wypieku chleba będą mogli wziąć udział w konkursie Chlebowzięci.

Pieczesz chleb, uważasz, że robisz to dobrze? Ten konkurs jest dla ciebie. Po raz kolejny Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na Najlepszy Chleb Domowego Wypieku „Chlebowzięci”. Konkurs organizowany jest w ramach V Festiwalu Mąki. W tym roku po raz kolejny przyznana zostanie nagroda specjalna dla najlepszego piekarza z terenu gminy Żarów.

Uczestnikami konkursu mogą być osoby wypiekające amatorsko chleb w warunkach domowych. Każdy miłośnik domowego wypieku może zgłosić jeden chleb o dowolnej gramaturze. Ocenie będzie poddawany smak, kolor i zapach. Jury także będzie brało pod uwagę wrażenie ogólne chlebów.

Laureatów poznamy 28 sierpnia podczas V Festiwalu Mąki, który organizowany jest na terenie gminy Żarów w zabytkowym i wciąż działającym młynie w Siedlimowicach.

Regulamin i karta zgłoszeniowa dostępny na stronie internetowej organizatora https://www.centrum.zarow.pl/index.php/sport-newsy/1753-chlebowzieci-czyli-konkurs-na-najlepszy-chleb-domowego-wypieku,

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group