Sobota, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 522
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Festiwal Origami w Żarowie już w kwietniu

Piątek, 1 kwietnia 2016, 6:40
Autor: opr.red.
Żarów: Festiwal Origami w Żarowie już w kwietniu
Fot. www.um.zarow.pl
Smoki, kwiaty i łabędzie zdominowały poprzednią edycję Festiwalu Origami w Żarowie. Tylko w roku 2015 na konkurs nadesłano ponad dwieście prac z trzydziestu miejscowości z całej Polski. Jak będzie w tym roku, przekonamy się już w kwietniu.

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w IV Festiwalu Origami. Tematem przewodnim tej edycji jest papierowe lato. Prace w trzech kategoriach: origami klasyczne, origami modułowe, origami 3D można nadsyłać do 11 kwietnia 2016 r. (regulamin i karta zgłoszeniowa w załączniku).

Konkurs jest adresowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz osób dorosłych. Jury w ocenie prac będzie brało pod uwagę: stopień trudności wykonania modelu, ciekawość pomysłu, estetykę wykonania i dobór kolorystyki.

Festiwal patronatem objęło Polskie Towarzystwo Origami i OrigamiArt. Głównym sponsorem nagród jest DSSE Daicel Safety Systems Europe Sp. z o.o..

IV Festiwal Origami w Żarowie zaplanowano na 17 kwietnia 2016 r. w Żarowskiej Izbie Historycznej Gminnego Centrum Kultury i Sportu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group