Wtorek, 16 lipca
Imieniny: Marii, Mariki
Czytających: 858
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Festiwal Teatru Otwartego za nami

Poniedziałek, 11 lipca 2011, 10:06
Aktualizacja: 16:22
Autor: GrA
Świdnica: Festiwal  Teatru Otwartego za nami
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Trzydniowa impreza przyciągnęła do świdnickiego Rynku rzesze świdniczan i mieszkańców okolic, miłośników teatru , ciekawskich i tych, którzy sztukę cenią ponad wszystko.

Festiwal Teatru Otwartego na stałe wpisał się już w kalendarz wakacyjnych, świdnickich imprez. I z roku na rok przyciąga do miasta miłośników teatru. Wczoraj na świdnickim Rynku zaprezentowały się ostatnie festiwalowe grupy.

Ostatni festiwalowy dzień rozpoczął spektakl „Szczęścia, szczęścia dla wszystkich” w wykonaniu aktorów Teatru 1 Wiersza z Opola. Następnie na ulicznej scenie zaprezentowała się wrocławska Akademia Wyobraźni ze spektaklem dla dzieci „O tym, jak bieda tańczyła”. Występ poprzedziły warsztaty teatralne dla najmłodszych świdniczan. W sali teatralnej widzowie mogli zobaczyć spektakl ”Sztuka” Studium Aktorskiego Mimodrom z Wrocławia. Wieczorem na świdnickim Rynku świdniczanie miele okazję ponownie zobaczyć na scenie aktorów gdańskiego Teatru Pinezka. Tym razem w spektaklu „Stary klaun i morze”.

XIV Świdnicki Festiwal Teatru Otwartego zakończył wieczorny występ prywatnego wrocławskiego teatru „Teoka”. Przed nami natomiast jubileuszowa, piętnasta edycja festiwalu. Do zobaczenia za rok!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group