Środa, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 888
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Festiwal Ulotnego Piękna w Żarowie

Niedziela, 1 lipca 2018, 11:43
Autor: red
Żarów: Festiwal Ulotnego Piękna w Żarowie
Fot. organizatorzy
Rodzinny happening, malowanie pianą, warsztaty, kącik małych banieczek, konkurs fotograficzny, pokazy bańkarskie, zumba w pianie, fotobudka, mydlane wyspy, strefa relaksu.

To tylko kilka z atrakcji, które towarzyszyć będą trzeciej edycji Mydlanego Parku, który zaplanowano na niedzielę, 1 lipca w Żarowie.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja Inicjatywa B.
- Zachęcamy do udziału w trzeciej edycji wydarzenia: Mydlany Park Festiwal, który odbędzie się 1 lipca w żarowskim Parku miejskim. Po raz kolejny wypełnimy przestrzeń dendrologicznego terenu parkowego, mnóstwem małych i wielkich baniek mydlanych. Za pomocą autorskiego, profesjonalnego sprzętu - linek, sznurków i siatek - żarowski park miejski zamieni się w magiczną krainę, przepełnioną mnóstwem ulotnych tworów mydlanych. Zabawa dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych i seniorów, ma na celu integrację międzypokoleniową oraz promocję aktywnego wypoczynku - czytamy na stronie internetowej Fundacji Inicjatywa B.

Trzecia edycja festiwalu Mydlanego Parku, została podzielona na dwie części. Pierwsza - "Rodzinny happening" odbędzie się w godzinach 16:00-18:00. Druga część "Piana Party" rozpocznie się o godz. 18.00.
Festiwal Ulotnego Piękna: niedziela 1 lipca, Park Miejski w Żarowie

Więcej szczegółów na stronie internetowej: http://inicjatywab.pl/mydlany-park-festiwal-3/

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group