Sobota, 20 kwietnia
Imieniny: Agnieszki, Czesława
Czytających: 1490
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kostrza: Festyn charytatywny i zabawa karnawałowa w Kostrzy

Poniedziałek, 19 lutego 2018, 13:23
Autor: red
Kostrza: Festyn charytatywny i zabawa karnawałowa w Kostrzy
Fot. UM Strzegom
Na zakończenie karnawału, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kostrzy zorganizowała zabawę dla dzieci połączoną z akcją charytatywną na rzecz chorego Mateuszka, mieszkańca Kostrzy.

W zabawie uczestniczyło ponad 300 osób z Kostrzy i okolicznych miejscowości. Wszyscy bawili się świetnie, zarówno dzieci jak i dorośli. Każdy bowiem mógł znaleźć coś dla siebie pośród licznych atrakcji. Pyszne ciasto upieczone przez rodziców naszych uczniów, konkursy, wspólna Zumba z Panią Ewą Zapolną i jej "ekipą" wprowadziły wspaniały nastrój, wzbudziły wiele emocji i wzruszeń. Dodatkowych wrażeń dostarczyła zabawa na "dmuchanym" placu zabaw Pana Cezarego Włodarczyka, który zawsze wspiera nas w takich chwilach.

Nie zawodzą również mieszkańcy Kostrzy, którzy wykazują się empatią, są szczodrzy i pomocni. W akcję zaangażowało się również wiele instytucji. Dziękujemy:

firmie Granit von Striegau sp. z o.o.,

firmie UNIPAP Strzegom,

Piekarni ARYZTA Strzegom,

Sklepowi Kosmetycznemu "U Pawła",

Restauracji "Szafir",

Salonowi MATRIX,

Pani Ewie Zapolnej wraz z grupą wspaniałych pań,

Panu Cezaremu Włodarczykowi
oraz wszystkim darczyńcom, których nie sposób wymienić z imienia i nazwiska.

Na szczególne uznanie zasługuje fakt, że w akcję zaangażowali się byli uczniowie naszej szkoły, którzy sami zgłosili się do pomocy i zaproponowali swoje usługi, np. malowanie twarzy, formowanie figur z balonów czy sprzedaż książek z prywatnej kolekcji na rzecz chorego chłopca.

Za naszym pośrednictwem rodzice Mateuszka bardzo dziękują za zorganizowanie akcji oraz zebrane fundusze, które pomogą w powrocie do zdrowia ich dziecku.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group