Sobota, 13 lipca
Imieniny: Małgorzaty, Henryka
Czytających: 772
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Festyn na Skate Parku

Środa, 19 października 2011, 16:04
Aktualizacja: 16:05
Autor: OSiR
Świdnica: Festyn na Skate Parku
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Patrząc na pogodę za oknem spokojnie można już powiedzieć, że ciepłe dni mamy za sobą. Przyszedł więc czas na podsumowywanie sezonu letniego. W najbliższą sobotę o godz.14.00 na Skate Parku należącym do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Świdnicy odbędzie się Festyn Sportowo–Rekreacyjny.

- Chcemy zaprosić młodzież, która aktywnie korzysta z naszego obiektu w sezonie wiosenno – letnim, bierze udział w różnego rodzaju imprezach , które na Skate Parku organizujemy. Myślę, że będzie to tez dobra okazja do tego, żebyśmy mogli wymienić się z użytkownikami spostrzeżeniami na temat funkcjonowania obiektu – mówi dyrektor OSiR-u Edmund Frączak.

W czasie festynu organizatorzy przewidzieli aktywne spędzanie czasu. Każdy kto przyjdzie tego dnia z deskorolką, bądź przyjedzie na bmx-ie będzie mógł wziąć udział w przygotowanych konkurencjach sprawnościowych. Na koniec wszyscy uczestnicy zabawy zostaną zaproszenie do wspólnego grillowania.

- Oczywiście zapraszamy także te osoby, które jeszcze ze Skate Parku nie korzystały. Warto przyjść zobaczyć, być może będzie to dobra propozycja na spędzanie czasu w przyszłości – dodaje Edmund Frączak.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group