Niedziela, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 1290
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Festyn przy szkole

Poniedziałek, 28 września 2020, 13:22
Aktualizacja: 13:23
Autor: red
Strzegom: Festyn przy szkole
Fot. UM Strzegom
W dniach 14–18 września br. na boisku przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 w Strzegomiu odbył się „VII festyn sportowo–profilaktyczny”.

W bieżącym roku ze względu na bezpieczeństwo uczestników i ograniczenie liczby osób przebywających jednocześnie na boisku, wydłużyliśmy czas trwania imprezy do 5 dni. W czasie festynu dzieci i młodzież uczestniczyli w zabawach i grach sportowych, których celem był rozwój umiejętności sportowych oraz dobra zabawa połączona z aktywnym sposobem spędzenia wolnego czasu. Na uczestników czekało wiele konkurencji sprawnościowych, w których ćwiczyli strzelanie do bramki, kosza, zręczność, równowagę. Pod czujnym okiem trenerów rozwijali swoje zdolności, ale przede wszystkim dobrze się bawili, spędzając czas na świeżym powietrzu.

Impreza odbyła się w ramach realizowanego przez Stowarzyszenie „Przyjaciele Czwórki” zadania publicznego „Propagowanie zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży szkolnej z rodzin niewydolnych wychowawczo dotkniętych skutkami alkoholizmu, narkomanii poprzez organizację pozalekcyjnych zajęć sportowo-rekreacyjnych – Mieć boisko – to nie wszystko”. Na ten cel Stowarzyszenie otrzymało dotację z gminy Strzegom w kwocie 12 080 zł.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group