Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 928
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Festyn rodzinny w SP 315

Środa, 5 czerwca 2013, 16:01
Aktualizacja: 16:02
Autor: red.
Świdnica: Festyn rodzinny w SP 315
Fot. użyczone
Nietypowo, bo w niedzielę 2 czerwca, ale za to radośnie uczniowie, rodzice oraz nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 315 świętowali i bawili się podczas Festynu Rodzinnego. Mimo zmiennej aury dzieciaki chętnie rywalizowały w grach sprawnościowych i zawodach sportowych – tym bardziej, że każdy uczestnik otrzymał drobną nagrodę.

Wielką frajdą była możliwość zrobienia zdjęcia na olbrzymim motocyklu albo podziwiania zwierząt na wystawie uczniowskich pupili, a kolejka do Elżbiety Kulińskiej, malującej w bajeczne wzory i kolory twarze, była tak duża, jak do najsławniejszych wizażystów. Zabawę uświetnili uczniowie oddziału „0”, prezentujący przedstawienie pod tytułem „Przygoda niegrzecznej żabki”, a także pokaz tańca przygotowany przez MDK. Dużym zainteresowaniem cieszyła się też aukcja prac uczniów. Jednak największe emocje wzbudzały wybory „Małej Miss” i „Małego Mistera”. Tytuł zdobyli – Natalia Uchańska i Oskar Uchański – wspaniałe rodzeństwo.

Zmęczeni uczestnicy zabawy chętnie pili ciepłą herbatę i delektowali się ciastem przygotowanym przez mamy uczniów. Na głodnych czekała pyszna kiełbasa z grilla i gorąca grochówka - prezent od alumnów Seminarium Duchownego Diecezji Świdnickiej. Chętni śpiewali karaoke, inni podziwiali wystawę prac uczniów, jeszcze inni wygrywali atrakcyjne nagrody w loterii fantowej.

Atrakcji było naprawdę bardzo dużo, najważniejsze, że był to czas wspólnej zabawy, lepszego poznania i integrowania się całej społeczności SP 315.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group