Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 1016
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Stawiska: Festyn rodzinny w Stawiskach

Poniedziałek, 29 sierpnia 2016, 13:45
Aktualizacja: 13:48
Autor: red
Stawiska: Festyn rodzinny w Stawiskach
Fot. UM Strzegom
Tradycją stało się organizowanie festynu rodzinnego w Stawiskach. 27 sierpnia mieszkańcy Stawisk w gminie Strzegom spotkali się na zabawie zorganizowanej przez sołtys Dorotę Domaradzką oraz Radę Sołecką wsi Stawiska.

Impreza środowiskowa miała na celu integrację rodzin – mieszkańców.

Festyn poprowadzili przedstawiciele SCK. Rodzice, dzieci, babcie, dziadkowie i pozostali mieszkańcy świetnie się bawili. Nie zabrakło pyszności takich jak: kiełbaski pieczone przy ognisku, karkówka z grilla, sałatki, owoce, napoje słodycze. Najwięcej radości sprawiły uczestnikom konkursy dla najmłodszych: konkurs plastyczny - postacie z bajek, sportowy, z balonami. Dorośli też brali udział w konkurencjach: np. „konkurs z jajkiem”, „bieg kobiet i mężczyzn w specjalnych spodniach” czy „najpyszniejsze ciasto”. W konkursie kulinarnym „kto najszybciej ubije pianę z białek” brali udział panowie. Po rozgrywkach rodzinnych zaczęła się zabawa taneczna przy zespole do późnych godzin nocnych.

Na festyn przybyli zaproszeni goście: Zbigniew Suchyta – burmistrz Strzegomia, Andrzej Szczepanik – radny Rady Miejskiej w Strzegomiu wraz z małżonką i Bożena Bojanowska Czuk – dyrektor SCK.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group