Piątek, 3 lutego
Imieniny: Błażeja, Oskara
Czytających: 962
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Filateliści zapraszają

Poniedziałek, 16 maja 2022, 9:04
Aktualizacja: 12:04
Autor: red
Świebodzice: Filateliści zapraszają
Fot. UM Świebodzice
W imieniu Polskiego Związku Filatelistów Koła nr 1 w Świebodzicach przekazujemy zaproszenie na kolejne ciekawe wydarzenia kulturalne, które odbędą się w czerwcu.

Członkowie PZF od wielu lat aktywnie działają w Świebodzicach, organizując wystawy okolicznościowe oraz wydając ciekawe publikacje dotyczące historii filatelistyki w Świebodzicach.

Aktyw Koła Nr 1 Polskiego Związku Filatelistów w Świebodzicach im. Pionierów Świebodzickiej Filatelistyki organizuje okolicznościowy Wernisaż Filatelistyczny. Powyższa impreza odbędzie się 3 czerwca 2022 roku o godzinie 11.00 w Miejskim Domu Kultury przy ul. Wolności 13 w Świebodzicach. W tym dniu, na terenie MDK-u, zostanie uruchomione stoisko pocztowe, w którym przyjmowana będzie korespondencja do przewozu Pocztą Samolotową organizowaną 6 czerwca br. Przesyłki tej poczty zostaną przewiezione na trasie ŚWIEBODZICE (lądowisko Towarzystwa Lotniczego w Świebodzicach) – WROCŁAW (lotnisko sportowe Szymanów). Z okazji organizacji poczty lotniczej wydana zostanie ilustrowana kartka pocztowa i wydawnictwo pocztowe MójZnaczek. Ponadto Urząd Pocztowy Świebodzice 1 będzie stosował okolicznościowy datownik.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group