Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 951
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Filmowo pod ratuszem

Poniedziałek, 25 lipca 2016, 13:44
Aktualizacja: 14:46
Autor: red
Świebodzice: Filmowo pod ratuszem
Fot. UM Świebodzice
Fantastyczna pogoda, ciekawe filmy, mnóstwo dodatkowych atrakcji – tak można podsumować piątkowe Kino pod gwiazdami, jakie odbyło się w świebodzickim Rynku.

Oba popołudniowe seanse w Rynku cieszyły się ogromnym powodzeniem, wszystkie przygotowane leżaki zostały zapełnione.

Druga edycja Kina pod Gwiazdami, zorganizowana w piątek, 22 lipca, przez Burmistrza Miasta Bogdana Kożuchowicza oraz Bank BGŻ BNP Paribas, cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Choć pierwszy seans przewidziany był na godz. 18:00, już od godz. 16:00 na placu przed ratuszem aktywna była strefa zabaw dla najmłodszych. Można było np. pomalować fantazyjnie buźkę, albo zrobić sobie wyjątkowe zdjęcie na specjalnie przygotowanej ściance i trafić na okładkę magazynu „Gwiazdy”. Wszyscy mieli szansę wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród – m. in. aparatów fotograficznych, zestawu kina domowego oraz nagrody głównej – dwuosobowej wycieczki na Zanzibar. Te atrakcje przygotował sponsor wydarzenia, Bank BGŻ BNP Paribas.

Miłym gestem ze strony sponsora było także przekazanie słodkości dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej dla niepełnosprawnych chłopców.

Pierwszy seans rozpoczął się o godz. 18:00 – młodsza widownia zobaczyła drugą część przygód Vikinga Czkawki i jego smoka Szczerbatka, czyli „Jak wytresować smoka 2.” O godz. 20:00 dorośli widzowie mogli obejrzeć polską komedię romantyczną „Planeta singli”.
- Cieszę się, że mamy okazję już po raz drugi spotkać się na letnich seansach filmowych w Rynku, na ręce dyrektora Oddziału Banku BGŻ BNP Paribas Pana Szymona Suwalskiego składam serdeczne podziękowania za to, że możemy wspólnie uczestniczyć w tak wyjątkowym wydarzeniu – podkreślał podczas oficjalnego otwarcia burmistrz Bogdan Kożuchowicz.

Fotorelacja na stronie: www.swiebodzice.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group