Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 968
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Finał akcji "Drogowskaz dla Świętego Mikołaja"

Czwartek, 8 grudnia 2016, 12:15
Autor: red
Żarów: Finał akcji "Drogowskaz dla Świętego Mikołaja"
Fot. UM Żarów
Choć jest bardzo zapracowany, nie mógł zapomnieć o najmłodszych mieszkańcach gminy Żarów. I nie zawiódł!

Święty Mikołaj we wtorek, 6 grudnia obdarował świątecznymi prezentami 182 dzieci. A wszystko dzięki mikołajkowej akcji "Drogowskaz dla Świętego Mikołaja", realizowanej przez żarowski Ośrodek Pomocy Społecznej.

Cała akcja nie byłaby możliwa, gdyby nie hojność i ofiarność mieszkańców gminy Żarów oraz instytucji, firm i przedsiębiorstw funkcjonujących na terenie gminy Żarów.
- W imieniu wszystkich obdarowanych dzieci i ich rodziców składamy serdeczne podziękowania za pomoc, zaangażowanie i wsparcie akcji "Drogowskaz dla Świętego Mikołaja", która organizowana jest w naszej gminie już po raz czwarty. Bez Was, Waszej pomocy, w tak szybkim czasie nie udałoby się znaleźć pomocników Świętego Mikołaja. Pomimo chłodu za oknem, w sercach dzieci zagościło ciepło - mówi Anita Denes-Ziemkiewicz kierownik żarowskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Mikołajkową akcją objęte zostały dzieci w wieku od 1-go do 15-go roku życia. Wsparcie tej szlachetnej inicjatywy zapewnili: Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Żarowie, Szkoła Podstawowa im. Astrid Lindgren w Zastrużu, Komisariat Policji w Żarowie, Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Imbramowicach, Szkoła Podstawowa im. Anny Jenke w Mrowinach, Gminne Centrum Kultury i Sportu, Biblioteka Publiczna w Żarowie, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Żarowie, Urząd Miejski w Żarowie, Radni Rady Miejskiej w Żarowie, Bajkowe Przedszkole w Żarowie, Firma Daicel Safety Systems Europe w Żarowie, Piekarnia Jutrzenka w Żarowie, Firma NOVA, Ośrodek Pomocy Społecznej w Żarowie oraz mieszkańcy gminy Żarów: Lucyna Skorupska, Ewa Wołek, Elżbieta Mucha, Artur Adamek, Katarzyna Ślęzak, Urszula Ganczarek.

Finał tegorocznej mikołajkowej akcji to były także zabawy, konkursy i mnóstwo innych atrakcji przygotowanych dla najmłodszych mieszkańców. Nie zabrakło także Świętego Mikołaja, który osobiście wręczał dzieciom prezenty. Podarunki dla nich przygotował także burmistrz Leszek Michalak i przewodniczący Rady Miejskiej Roman Konieczny.
- Wszystkim chętnym pomocnikom Świętego Mikołaja składam wielkie podziękowania. Za Waszą wyjątkową postawę i wrażliwość. Spotkanie z dobrym człowiekiem to najpiękniejszy i najdroższy prezent, jaki możemy otrzymać. Za ten prezent w imieniu wszystkich obdarowanych dzieci dziękuję wszystkim "dobrym" spotkanym Mikołajom - dziękował podczas spotkania z dziećmi burmistrz Leszek Michalak.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group