Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 991
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Krzyżowa: Finał Międzynarodowego Lata Artystycznego w Krzyżowej

Piątek, 19 lipca 2013, 14:04
Aktualizacja: 14:05
Autor: red.
Krzyżowa: Finał Międzynarodowego Lata Artystycznego w Krzyżowej
Fot. użyczone
Już od kilku dni trwa Międzynarodowe Lato Artystyczne 2013 w Krzyżowej. Tegoroczne profesjonalne warsztaty teatralne, filmowe, fotograficzne i sztuki użytkowej oraz kursy mistrzowskie rzeźby, ceramiki, grafiki i malarstwa będą miały wspólny temat przewodni czyli „Art&Money”.

Projekt „Art&Money Międzynarodowe Lato Artystyczne. Krzyżowa 2013” organizowany przez Fundację „Krzyżowa” jest twórczym spotkaniem młodych ludzi z krajów Europy Środkowo-Wschodniej, którego głównym punktem jest edukacja artystyczna w formie innowacyjnych warsztatów.

Jak co roku celem „Międzynarodowego Lata Artystycznego” jest wsparcie młodych ludzi, którzy interesują się sztuką oraz zapewnienie im możliwości rozwoju i doskonalenia umiejętności twórczych. Osiągnięcie tego celu jest możliwe dzięki wspólnej, kreatywnej pracy, inicjowanej przez doświadczonych artystów pedagogów. W tym roku temat warsztatów czyli „Art&Money” ma stanowić impuls do poszukiwania równowagi między pieniądzem a sztuką, zastanowienia się nad wartością sztuki oraz wpływem czasu na jej wartość.

Projekt zakończą prezentacje, w których uczestnicy zaprezentują swoje umiejętności i dokonania rówieśnikom z kraju i zagranicy oraz publiczności lokalnej. Możemy zatem spodziewać się profesjonalnego performance składającego się z przedstawienia teatralnego, wystawy prac graficznych, instalacji rzeźby, malarskich, ceramiki, multimedialnego pokazu filmów i fotografii, pokazu biżuterii warsztatu sztuki użytkowej.

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników sztuki 24 lipca o godzinie 16.00 do Krzyżowej na wielki finał „Art&Money Międzynarodowe Lato Artystyczne. Krzyżowa 2013”.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group