Piątek, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 549
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Finał w Świebodzicach

Piątek, 10 stycznia 2020, 13:03
Autor: red
Świebodzice: Finał w Świebodzicach
Fot. organizatorzy
Serdecznie zapraszamy do udziału w 28 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 12 stycznia w Hali Sportowo–Widowiskowej OSiR, przy ul. Mieszka Starego 8.

Moc atrakcji przygotował świebodzicki sztab WOŚP, na czele którego po raz 19 stanęła Zofia Marek. W organizację włączyły się czynnie placówki edukacyjne z terenu miasta, w szczególności Szkoła Podstawowa nr 2, a także harcerze, kluby sportowe, organizacje kultury i inni. Imprezę rozpocznie o godz. 11:00 Parada MOTOWOŚP, zaś o godzinie 11:50 wystartuje bieg Policz się z cukrzycą.

Uroczyste otwarcie zaplanowano na godzinę 12:30. Przez całe popołudnie uczestnicy akcji mogą podziwiać występy utalentowanych młodych świebodziczan, a gwiazdą tegorocznej edycji WOŚP, będzie grupa szantowa Banana Boat. Nie zabraknie również wielu atrakcji dodatkowych, a wśród nich m.in.: bicie rekordu w żeglowaniu, pokazy pierwszej pomocy, przejażdżki samochodami terenowymi, zbiórka krwi, kącik zabaw dla dzieci, kiermasze rozmaitości i wiele innych. Od godziny 17:55 rozpocznie się "Giełda Darów Przyjaciół WOŚP - licytacja jakiej nie było!". Zakończeniem akcji będzie tradycyjnie Światełko do nieba, wzbogacone pokazem tańca z ogniem. Serdecznie zapraszamy do udziału i pokazania po raz kolejny wielkiego serca świebodziczan.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group