Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 872
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Forum NGO

Czwartek, 12 września 2013, 9:59
Aktualizacja: 10:00
Autor: red.
Strzegom: Forum NGO
Fot. UM Strzegom
Burmistrz Strzegomia zaprasza lokalne organizacje pozarządowe do udziału w II Strzegomskim Forum Organizacji Pozarządowych, które odbędzie się w dniach 27–28 września w Centrum Aktywności Społecznej KARMEL w Strzegomiu.

Forum jest jednym z wydarzeń zaplanowanych w ramach Tygodnia Aktywności Mieszkańca Strzegomia 2013. W pierwszym dniu forum (piątek, 27 września) zaplanowano bezpłatne szkolenie dla członków organizacji pozarządowych, organizowane we współpracy ze Stowarzyszeniem Euro-Concret, na które zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych. Tematyka szkolenia organizowanego w zakresie zarządzania zespołem w ramach cyklu szkoleniowego "Profesjonalizacja 3 Sektora", obejmuje aspekty związane z przywództwem, komunikacją interpersonalną, asertywnością, rozwiązywaniem konfliktów. Poprowadzi je dyplomowany psycholog. Zapisy na szkolenie są przyjmowane w Wydziale Funduszy Europejskich Urzędu Miejskiego w Strzegomiu w godzinach pracy urzędu.

Drugi dzień forum (sobota, 28 września) będzie miał charakter konferencyjny. Uczestnicy wysłuchają ciekawych wykładów i prezentacji dotyczących m.in. pozyskiwania i wykorzystywania środków finansowych pochodzących z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, działalności zaproszonych spoza stowarzyszeń spoza gminy, wizyt studyjnych oraz najciekawszych inicjatyw społecznych realizowanych przez gminne organizacje pozarządowe. Również w sobotę rozstrzygnięty zostanie konkurs "Lider NGO 2013", w którym nagrodzone zostaną najlepsze inicjatywy społeczne zrealizowane przez organizacje w latach 2012-2013. Wzorem roku ubiegłego przyznane zostaną nagrody finansowe dla strzegomskich organizacji, a najlepsza organizacja pozarządowa otrzyma również tytuł Lidera NGO 2013. Szczegółowe informacje o zasadach udziału w konkursie "Lider NGO 2013" są dostępne na stronie www.strzegom.pl w zakładce "NGO Konkursy, oferty".

Uczestników forum i wszystkich mieszkańców zarówno w piątek i w sobotę zapraszamy na występy artystyczne - recital muzyczny oraz pokaz czarów i magii. Ważnym wydarzeniem jest zaplanowane na drugi dzień forum wspólne zdjęcie mieszkańców Strzegomia. Czekamy na wszystkich mieszkańców w sobotę 28 września w parku miejskim przy pomniku św. Anny o godzinie 1500.

(Organizatorzy)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group