Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 1058
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Fotowoltaika tematem

Wtorek, 1 września 2020, 15:32
Autor: red
Żarów: Fotowoltaika tematem
Fot. organizatorzy
Nie płać za prąd, produkuj go sam. Spotkanie w sprawie instalacji paneli fotowoltaicznych.

Firma 3P energia zaprasza mieszkańców gminy Żarów na spotkanie informacyjne na temat możliwości uzyskania finansowania na instalację paneli fotowoltaicznych. Spotkanie zaplanowane zostało na czwartek, 3 września o godz. 18.00 w Gminnym Centrum Kultury i Sportu przy ul. Piastowskiej 10 w Żarowie.
– Gmina Żarów, podobnie jak wiele innych gmin w całej Polsce, również stawia na ekologię. Przykładem realizacji działań proekologicznych w naszej gminie jest wiele konkretnych działań. Wśród nich realizacja programów dotyczących wymiany ogrzewania na ekologiczne, które finansowane są ze środków budżetu gminy Żarów oraz pozyskanego dofinansowania z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz programów dotyczących usuwania azbestu z posesji mieszkańców. Zachęcamy także mieszkańców do korzystania z dotacji budżetu gminy Żarów na prace związane z budową przyłączy kanalizacyjnych oraz budowę przydomowych oczyszczalni ścieków. Zakupiliśmy i zainstalowaliśmy na terenie miasta zbiorniki na wodę deszczową. Na terenie gminy postawione zostały ekologiczne serca na nakrętki – mówi zastępca burmistrza Przemysław Sikora.

Spotkanie informacyjne w sprawie instalacji paneli fotowoltaicznych:
3 września 2020r. (czwartek), godz. 18.00, Gminne Centrum Kultury i Sportu ul. Piastowska 10. Więcej informacji na temat spotkania można uzyskać pod nr tel. 666 331 464.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group