Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 625
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Frekwencja dopisała, ponad pół tysiąca zawodników na starcie

Wiadomości: Świdnica
Czwartek, 22 września 2011, 18:10
Aktualizacja: 18:11
Autor: ŚOSiR
Fot. ŚOSiR
Indywidualnymi Biegami Przełajowymi we wtorek 20 września rozpoczął się nowy rok sportowego "Współzawodnictwa szkolnego", gromadząc na stadionach Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji łącznie 525 uczestników. Na starcie zawodów stanęli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Łącznie odbyło się osiem biegów w poszczególny kategoriach wiekowych osobno dla dziewcząt i chłopców na różnych dystansach. Po zakończonych konkurencjach wręczano pamiątkowe medale i dyplomy zwycięzcom. Organizatorem biegów byli Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Powiatowy Szkolny Związek Sportowy.

Poniżej pełna klasyfikacja indywidualna miasta Świdnica

SZKOŁY PODSTAWOWE

DZIEWCZĘTA – klasy III-IV :
1. Natalia Kłos - SP 6
2. Nicola Iwańska - SP 105
3. Karolina Dynowska - SP 8
4. Dominika Wróblewska - SP 6
5. Julia Morąg - SP 6
6. Wiktoria Turek - SP 4
7. Wiktoria Skowrońska - SP 4
8. Kasia Całka - SP 1
9. Aleksandra Nowakowska - SP 8
10. Wiktoria Stemrin - SP 4
11. Iga Bystrzycka - SP 1
12. Dominika Balant - SP 6
13. Weronika Kieca - SP 4
14. Natalia Gajowczyk - SP 105
15. Róża Konior – SP 105
16. Magda Marciniszyn – SP 4
17. Pamela Włodkowska – SP 8
18. Natalia Suchowińska – SP 4
19. Zuzanna Antoniak – SP 8
20. Beata Majewska – SP 315
21. Weronika Isańska – SP 4
22. Maria Skupień – SP 8
23. Aleksandra Żelazowska – SP 1
24. Sonia Hołyszewska – SP 1
25. Natalia Samborska – SP 6
26. Judyta Kowalik – SP 315
27. Natalia Kuźwa – SP 4
28. Magdalena Kalbana – SP 105
29. Aleksandra Siwiak – SP 6
30. Aleksandra Kośnia – SP 8
31. Weronika Rzepisko – SP 1
32. Natalia Skalińska – SP 6
33. Wiktoria Zięta – SP 8
34. Kaja Fronczak – SP 6
35. Maja Krzyżaniak – Sp 4
36. Alicja Malik – SP 105
37. Maja Siembab – SP 4
38. Laura Wasylkiewicz – SP 1
39. Monika Kiełbasa – SP 1
40. Nikola Harażna – SP 8
41. Ola Gołębiewska – SP 6
42. Julita Kraszkiewicz – SP 105
43. Julia Działowska – SP 6
44. Anna Lechniuk – SP 8

CHŁOPCY – klasy III-IV :
1. Oskar Jochymek – SP 4
2.Michał Orzechowski – SP 8
3. Dominik Piła – SP 315
4. Miłosz Szafarz – SP 4
5. Jędrzej Glinka – SP 1
6. Dominik Ufniarz – SP 1
7. Piotr Pawlik – SP 4
8. Patryk mielnik – SP 105
9. Kacper Jagodziński – SP 6
10. Krystian Wysoczański – SP 1
11. Damian Kasprzak – SP 1
12. Kacper Kędzierski – SP 6
13. Tadeusz Kaleciński – SP 4
14. Dawid Reif – SP 4
15. Ksawery Kurowski – SP 6
16. Jakub Borowy – SP 4
17. Wiktor Hliwa – SP 6
18. Paweł Jajjko – SP 4
19. Adam Przybylski – SP 315
20. Sebastian Sieradzki – SP 4
21. Kamil Brzozowski – SP 4
22. Bartek Piątkowski – SP 1
23. Jakub Dębowski – SP 315
24. Bartosz Tomczak – SP 4
25. Piotr Madej – SP 4
26. Szymon Podfigórny – SP 8
27. Patryk Zieliński – SP 1
28. Piotr Kamiński – SP 4
29. Sławomir Osienieńko – SP 105
30. Tomasz Strączek – SP 105
31 Damian Turolski – SP 105
32. Daniel Mondzielawski – SP 105
33. Oskar Matuszyk – SP 8
34. Jakub Jasiński – SP 6
35. Igor Irla – SP 8
36. Gracjan Studniarz – SP 6
37. Jakub Ciosek – SP 4
38. Dominik Ćwiek – SP 6
39. Stanisław Ciućka – SP 105
40. Piotr Drab – SP 315
41. Olaf Butkiewicz – SP 6
42. Stefan Pielech – SP 315
43. Aleksander Kulczyński – SP 315
44. Patryk Gałązka – SP 105
45. Adrian Noske – SP 8
46. Filip Grzelak – SP 315
47. Hubert Mazur – SP 6
48. Jakub Gotfryd – SP 105
49. Szymon Szuter – SP 6
50. Wojciech Kryśpiak – SP 8
51. Wiktor Murdzek – SP 8

DZIEWCZĘTA – klasy V-VI :
1. Nicola Jankowska – SP 315
2. Elżbieta Kielka – SP 4
3. Natalia Szczepek – SP 8
4. Anna Baradowska – SP 1
5. Emilia Łopacka – SP 8
6. Klaudia Sadowska – SP 4
7. Dominika Wis – SP 8
8. Ilona Grzelak – SP 315
9. Aleksandra Bizoń – SP 8
10. Natalia Sługocka – SP 315
11. Magda Adamczyk – SP 1
12. Aleksandra Koba – SP 8
13. Sara Olech – SP 6
14. Sandra Ślepokura – SP 1
15. Oliwia Nowak – Bliżej Dziecka
16. Natalia Kuc – SP 4
17. Olga Pospiszil – SP 1
18. Adrianna Czerniak – SP 6
19. Julita Rafałko – SP 105
20. Wiktoria Pękała – SP 4
21. Agnieszka Silbert – SP 4
22. Berenika Fedak – SP 315
23. Paulina Jewiarz – SP 1
24. Agata Kopycka – SP 4
25. Paulina Pinia – SP 1
26. Nikola Bernat – SP 6
27. Karolina Staroń – SP 6
28. Zuzanna Wis – SP 8
29. Martyna Rosiek – Bliżej Dziecka
30. Kinga Kalinowska – Sp 6
31. Natalia Wrońska – SP 1
32. Anna Dębowska – Bliżej Dziecka
33. Sabina Staśkiewicz – SP 315
34. Jessica Lema – SP 1
35. Natalia Lewicka – SP 105
36. Patrycja Rusiecka – SP 315
37. Olga Szalecka – SP 8
38. Adriana Laska – SP 6
39. Wiktoria Jankowska – SP 105
40. Martyna Zygmunt – SP 6
41. Wioletta Malik – SP 105
42. Magda Kalinowska – SP 6
43. Weronika Szaradowska – SP 6
44. Aleksandra Oczeretko – SP 6
45. Wiktoria Sarlej – SP 4
46. Urszula Nowak – SP 8
47. Wiktoria Krawczyk – SP 8
48. Angelika Piekarz – SP 315
49. Agnieszka Nowak – SP 315
50. Natalia Śliz – Bliżej Dziecka
51. Weronika Jankowska – SP 105
52. Wiktoria Dola – SP 315
53. Agata Poźniak – Bliżej Dziecka
54. Martyna Dydyk – Bliżej Dziecka
55. Natalia Biłos – Bliżej Dziecka
56. Jagoda Bożek – SP 105
57. Ola Mackiewicz – Bliżej Dziecka
58. Klaudia Dyduch – Bliżej Dziecka
59. Żaneta Obrycka – Bliżej Dziecka
60. Kamila Chomin – SP 105
61. Natalia Wlazło – SP 105
62. Anna Ghulyan – Bliżej Dziecka
63. Karolina Jędzrusek – Bliżej Dziecka

CHŁOPCY – klasy V-VI :
1. Jakub Marcinkowski – SP 105
2. Kacper Karpiński – SP 4
3. Damian Mikła – SP 8
4. Piotr Gregorczyk – SP 8
5. Maciej Mazanka – SP 4
6. Jan Mikuła – SP 6
7. Szymon Mikuła – SP 6
8. Mateusz Ciachowski – Bliżej Dziecka
9. Łukasz Całka – SP 1
10. Dawid Romaniuk – SP 4
11. Kacper Olszewski – SP 8
12. Konrad Kluza – SP 6
13. Michał Żurek – SP 105
14. Mateusz Pawlikowski - Bliżej Dziecka
15. Paweł Bizoń – SP 8
16. Rafał Bernat – SP 8
17. Piotr Miński – SP 315
18. Dawid Konior – SP 315
19. Witold Zarzycki – SP 6
20. Krystian Grudlewicz – SP 6
21. Konrad Hądzlik – SP 1
22. Szymon Kosmawski – SP 1
23. Arkadiusz Krenczyk – SP 6
24. Dominik Jabłoński – SP 4
25. Paweł Pacuła – SP 4
26. Kamil Gałązka – SP 6
27. Jakub Wasilenia – SP 315
28. Andrzej Szeliga – SP 315
29. Piotr Stankiewicz - Bliżej Dziecka
30. Damian Tomczak – SP 6
31. Maciej Kurnicki – SP 8
32. Natan Trojanowski – SP 6
33. Paweł Starosta – SP 6
34. Adam Zdanowicz - Bliżej Dziecka
35. Piotr Kaczmarczyk - Bliżej Dziecka
36. Kacper Detko – SP 315
37. Dawid Mozol – SP 1
38. Mateusz Ryszawy – SP 4
39. Krystian Soszyński – SP 105
40. Dawid Tetkowski – SP 315
41. Arek Duma – SP 315
42. Oleksander Kapituła – SP 1
43. Patryk Dębowski - Bliżej Dziecka
44. Alan Musiał - Bliżej Dziecka
45. Kewin Nowakowski – SP 105
46. Tomasz Uchański – SP 105
47. Aleksander Papadakis – SP 4
48. Dawid Kalinin – SP 4
49. Kamil Skowroński – SP 4

GIMNAZJA – DZIEWCZĘTA :
1. Paulina Kalinowska – G 3
2. Paulina Cis – G 3
3. Gabriela Kuczyńska – G 1
4. Klaudia Sorota – G 1
5. Aleksandra Godyla – G 1
6. Agata Pawlak – G 2
7. Weronika Studniarek – G 3
8. Patrycja Zienkiewicz – G 1
9. Patrycja Kozak – G 1
10. Kasia Major – G 3
11. Patrycja Stypuła – G 1
12. Justyna Wołowicz – G 3
13. Anna Gęsikowska – G 3
14. Karolina Wołowicz – G 3
15. Wioletta Moskwa – G 3
16. Paulina Miśkiewicz – G 2
17. Monika Stanisz – G 1
18. Angelika Bernatowicz – G 1
19. Wiktoria Gajdowska – G 3
20. Natalia Nalewajko – G 1
21. Dominika Sorota – G 1
22. Joanna Żołędziowska – G 1
23. Magda Bereziuk – G 1
24. Żaneta Włudyga – G 3
25. Karolina Miecznikiewicz – G 2
26. Julia Furman – G 1
27. Gabriela Piestrak – G 3
28. Patrycja Gajdowska – G 3
29. Paulina Dunaj – G 3
30. Klaudia Hoyer – G 2
31. Mydłowska – G 3
32. Justyna Bańczak – G 2

GIMNAZJA – CHŁOPCY :
1. Wojciech Grześków – G 1
2. Maciej Klag – G 3
3. Dawid Dąbrowski – G 1
4. Arek Łysoń – G 3
5. Kuba Litwin – G 3
6. Dawid Gładysz – G 1
7. Daniel Bierzyński – G 2
8. Michał Nosarzewski – G 2
9. Paweł Mroczek – G 1
10. Kacper Jabłoński – G 3
11. Błażej Bukszyński – G 2
12. Damian Kochman – G 1
13. Dominik Bruździak – G 1
14. Adrian Dymitruk – G 3
15. Wiktor Wołosz – G 2
16. Bartosz Domagała – G 1
17. Marcin Domaszewski – G 2
18. Jan Niedźwiecki – G 1
19. Radosław Szewczyk – G 1
20. Martin Musiał – G 3
21. Michał rosiak – G 3
22. Piotr Kotowicz – G 1
23. Daniel Pinkos – G 2
24. Piotr Kisiel – G 2
25. Marcin Zając – G 2
26. Mateusz Strugała – G 3
27. Michał Woźny – G 3
28. Kacper Kancerz – G 3
29. Oskar Ingram – G 3
30. Filip Jankowski – G 2
31. Daniel Kukliński – G 2

Do klasyfikacji drużynowej wliczano najlepsze wyniki 3 zawodników lub zawodniczek. Po przeliczeniu wg specjalnej tabeli i zsumowaniu drużynówka przedstawia się następująco /w nawiasie punkty do współzawodnictwa/:

SZKOŁY PODSTAWOWE -DZIEWCZĘTA :
1. SP 6 – 48 /10 pkt/
2. SP 4 – 46 /8 pkt/
3. SP 8 – 46 /7 pkt/
4. SP 1 – 39 /6 pkt/
5. SP 315 – 38 /5 pkt/
6. SP 105 – 36 /4 pkt/
7. NSP Bliżej Dziecka – 13 /3 pkt/

SZKOŁY PODSTAWOWE – CHŁOPCY :
1. SP 4 – 57 /10 pkt/
2. SP 8 – 46 /8 pkt/
3. SP 105 – 41 /7 pkt/
4. SP 6 – 39 /6 pkt/
5. SP 1 – 37 /5 pkt/
6. SP 315 – 34 /4 pkt/
7. NSP Bliżej Dziecka – 16 /3 pkt/

GIMNAZJA – DZIEWCZĘTA :
1. Gimn. 3 – 34 /6 pkt/
2. Gimn. 1 – 27 /4 pkt/
3. Gimn. 2 – 21 /3 pkt/

GIMNAZJA – CHŁOPCY :
1. Gimn. 1 – 33 /6 pkt/
2. Gimn. 3 – 29 /4 pkt/
3. Gimn. 2 – 20 /3 pkt/

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ 22-09-2011 19:13
a gdzie szkoly ponadgimnazjalne?
~` 22-09-2011 20:57
a szkoly ponadgimnazjalne ma sie w du... ;)... smiech na sali... pokazujecie podstawowki a wynikow najlepszych(najstarszych) nie ma... ale noo tak... zapomnialem ze skopiowaliscie wszystko ze strony osir lub SPAM.pl ale noo okej.
~ 23-09-2011 8:01
gdzie sa jakie kolwiek zdiecia ?!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group