Czwartek, 18 sierpnia
Imieniny: Heleny, Karoliny
Czytających: 889
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Frekwencja dopisała, znamy zwycięzców

Piątek, 23 lipca 2010, 22:51
Aktualizacja: 22:52
Autor: MDvR
Świdnica: Frekwencja dopisała, znamy zwycięzców
Fot. ŚOSiR
Fani Sportu Budowlanych w składzie: Aleksander Jarosz, Gracjan Klimczak, Maciej Szpilka, Adrian Krzykalski, Kevin Barzydło oraz Szymon Dębowski zostali zwycięzcami turnieju drużyn podwórkowych w kategorii gimnazjalistów.

W czwartek 22 lipca na starcie zawodów organizowanych przez Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji stanęło 14 ekip, składających się z pięciu podstawowych zawodników i dwóch rezerwowych.

Drużyny podzielone zostały początkowo na cztery grupy, gdzie rywalizacja toczyła się systemem każdy z każdym. W taki właśnie sposób wyłoniono pary ćwierćfinałowe i od tej pory zawody przebiegały już systemem pucharowym. W finale pocieszenia Laserowe Dzidy pokonały 6:0 drużynę Pułaskiego, stając ostatecznie na najniższym stopniu podium. W wielkim finale zmierzyli się Fani Sportu Budowlanych z ekipą Taka Prosta Nazwa. W regulaminowym czasie gry padł wynik 2:2 i o mistrzostwie zadecydowały rzuty karne, które lepiej egzekwowali Fani Sportu Budowlanych.

Królem strzelców został Adrian Krzykawski reprezentujący drużynę zwycięzców. W sobotę 24 lipca w szranki staną piłkarze w kategorii open.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group