Piątek, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 532
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Fundacja "Babcia i Dziadek" pomysłodawcą projektu "Na babciną nutę"

Wiadomości: Żarów
Sobota, 28 lipca 2018, 15:34
Autor: red
Fot. organizatorzy
Fundacja "Babcia i Dziadek" z Żarowa jest pomysłodawcą projektu Warsztaty Wokalne "Na babciną nutę". Projekt jest współfinansowany ze środków budżetu Województwa Dolnośląskiego.

Uczestnicy projektu to mieszkańcy Domów Opieki Społecznej, podopieczni lokalnych Ośrodków Pomocy Społecznych, uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz osoby niepełnosprawne. Projekt ma na celu zwiększenie aktywności osób starszych, samotnych, niepełnosprawnych oraz promocje tego środowiska.

Projekt realizowany będzie przez Dom Pomocy Społecznej w Żarowie. Spodziewani są uczestnicy z sześciu powiatów. Warsztaty odbywać się będą od sierpnia dwa razy w tygodniu po 2 godziny, gdzie uczestnicy uzdolnieni wokalnie będą pod okiem specjalistów przygotowywać się do prezentacji swoich talentów wokalnych. Laureaci przeglądu zostaną nagrodzeni.

Zwieńczeniem warsztatów będzie Gala Finałowa, która odbędzie się 8 września, gdzie dodatkowo wystąpią lokalne zespoły folklorystyczne, w tym także z udziałem osób niepełnosprawnych. Dla uczestników Gali przewidziano poczęstunek, a repertuar lokalnych zespołów zapewni odpowiednią atmosferę i dobrą zabawę .Fundacja Babcia i Dziadek serdecznie zaprasza na 8 września na godz.11.00 na Galę Finałową Warsztatów Wokalnych "Na babciną nutę" i występy zespołów folklorystycznych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group