Środa, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 930
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat świdnicki: Furiaci i wandale

Sobota, 11 grudnia 2010, 19:41
Aktualizacja: 19:43
Autor: KO
powiat świdnicki: Furiaci i wandale
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Zniszczone cztery szyby w wystawie sklepowej, uszkodzona szyba w samochodzie, zepsuta gablota i baner reklamowy – policjanci ostatnio mają pełne ręce roboty w sprawach zniszczenia mienia.

W jednej z tych spraw wiadomo, co tak zdenerwowało wandala, którym okazała się 54-letnia świebodziczanka. W ubiegłą sobotę kobieta posprzeczała się z pracownicą poczty przy okienku. Była bardzo niezadowolona z obsługi, a jej niezadowolenie potęgowały uderzające do głowy procenty. Świebodziczanka dostała prawdziwego napadu furii, rozbiła szklaną gablotę, roztrzaskała plastikowy baner reklamowy i wywróciła skrzynkę na listy. Poczta straty wyceniła na 2 tys. zł. Klientce grozi teraz do pięciu lat pozbawienia wolności.

Nie wiadomo jeszcze, co rozzłościło osobę, która wybiła cztery szyby w sklepie spożywczym w Żarowie przy ul. Chrobrego. Policja nie znalazła do tej pory sprawcy. Właściciel spożywczaka wycenił straty na 2,5 tys. zł.

Nieznany jest też na razie sprawca uszkodzenia szyby w samochodzie w Świebodzicach. Do zdarzenia doszło jeszcze w listopadzie, dokładnie w Święto Niepodległości, ale właściciel auta szkodę zgłosił na policję dopiero w tym tygodniu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group