Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 997
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Gala Finałowa IX Przeglądu Piosenki i Pieśni Patriotycznej

Czwartek, 7 maja 2015, 7:59
Aktualizacja: 14:04
Autor: red.
Świdnica: Gala Finałowa IX Przeglądu  Piosenki i Pieśni Patriotycznej
Fot. użyczone
Weronika Wąsowska, uczennica Gimnazjum nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Świdnicy miała zaszczyt uczestniczyć w niezwykłym koncercie. 29 kwietnia w siedzibie klubu 4 Regionalnej Bazy Logistycznej we Wrocławiu odbyła się gala IX Dolnośląskiego Przeglądu Piosenki i Pieśni Patriotycznej. Organizatorem uroczystości była pani Beata Pawłowicz Dolnośląski Kurator Oświaty, a swoim patronatem przegląd objął Wojewoda Dolnośląski Tomasz Smolarz.

Jedną z wyróżnionych podczas Koncertu Galowego IX Dolnośląskiego Przeglądu Piosenki i Pieśni Patriotycznej była Weronika Wąsowska, która otrzymała nagrodę specjalną ufundowaną przez panią Teresę Świło Posła na Sejm RP. To duże wyróżnienie i ogromny zaszczyt dla naszej uczennicy, ale też i zasłużona nagroda, ponieważ Weronika czaruje swoim czystym i uroczym głosem. W przygotowaniu do gali pomagała Weronika nauczycielka gimnazjum pani Magdalena Jęczmień.

Impreza zorganizowana została po raz dziewiąty przez wrocławskie Kuratorium Oświaty ma na celu wspieranie patriotycznego wychowania młodego pokolenia przez różne formy artystyczne, propagowanie treści patriotycznych w edukacji artystycznej młodzieży oraz pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa kraju i regionu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group