Czwartek, 18 sierpnia
Imieniny: Heleny, Karoliny
Czytających: 892
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Gastronomowie i hotelarze w „Tęczowej Przystani”

Środa, 21 grudnia 2016, 7:20
Autor: red
Świdnica: Gastronomowie i hotelarze w „Tęczowej Przystani”
Fot. Starostwo Powiatowe Świdnica
Na naukę dekorowania świątecznych wypieków nigdy nie jest za wcześnie. Doświadczyli tego podopieczni Niepublicznego Klubiku Dziecięcego „Tęczowa Przystań” w Świdnicy.

Maluchy, będące na co dzień pod opieką pań: Magdy, Doroty i Basi, gościły w swych progach uczennice Zespołu Szkół Hotelarsko-Turystycznych w Świdnicy z opiekunem, Łukaszem Soboczyńskim.

Dzieci, pod okiem Dominiki, Kai i Kasi lukrowały ciasteczka, upieczone przez klasę 3g pod kierunkiem Ewy Rudownik. Nie mogło również zabraknąć kolorowych cukiereczków, którymi maluchy posypywały świąteczne wypieki. Tak przygotowane ciasteczka szybko zniknęły ze stołów. Podsumowaniem spotkania było wspólne czytanie wierszyków i bajek o tematyce bożonarodzeniowej. Mali adepci sztuki kulinarnej zdobyli nowe umiejętności, z pewnością przydatne w przedświątecznych przygotowaniach, natomiast uczennice świdnickiej „hotelarki”, pod okiem pań przedszkolanek, doświadczyły pracy z dziećmi. Było to drugie wspólne spotkanie uczniów ZSHT i podopiecznych „Tęczowej Przystani”.

Kolejne odbędzie się już w przyszłym roku.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group