Środa, 17 lipca
Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Czytających: 971
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: „Gazeta Polska” wybuduje nam pomnik smoleński

Poniedziałek, 16 maja 2011, 6:39
Aktualizacja: 15:37
Autor: KO
Świdnica: „Gazeta Polska” wybuduje nam pomnik smoleński
Janusz Furmanek (z lewej) to szef świdnickiego klubu "Gazety Polskiej".
Fot. Karolina Osińska
Miejscy działacze Prawa i Sprawiedliwości postanowili skupić się na kampanii wyborczej. Budowę pomnika, który uczci pamięć ofiar z 10 kwietnia 2010 r. powierzyli Klubowi „Gazety Polskiej”.

„Gazeta Polska” to ogólnopolski tygodnik mocno związany z prawicą, który porusza tematy społeczne, polityczne i historyczne. W Świdnicy szefem jej klubu jest Janusz Furmanek – rzeźbiarz, który wykonał pierwszy projekt świdnickiego pomnika smoleńskiego (czytaj: Dlaczego nie w Świdnicy? – o pomniku powiedział (w biurze PiS) Krzysztof Lewandowski, czwartek, 17 lutego 2011, godz. 17.17 oraz Awantura o pomnik, którego (jeszcze) nie ma, czwartek, 17 lutego 2011, godz. 17.06).

Oto treść komunikatu Zarządu Miejskiego PiS w Świdnicy:

Zarząd Miejski Prawa i Sprawiedliwości w Świdnicy podjął uchwałę w sprawie dalszych działań mających za celu doprowadzenie do powstania na skwerze Lecha Kaczyńskiego w Świdnicy pomnika Ofiar Katastrofy Smoleńskiej. Decyzją Zarządu wszelkie działania w związku z budową pomnika zostają przekazane Klubowi Gazety Polskiej w Świdnicy. Prawo i Sprawiedliwość w Świdnicy chce wszystkie swoje siły zaangażować w rozpoczynająca się kampanię wyborczą do parlamentu.

Członkowie Zarządu wierzą, że działacze skupieni wokół Klubu Gazety Polskiej z determinacją i zaangażowaniem doprowadzą w krótkim czasie do powstania tak oczekiwanego pomnika.

Zarząd PiS Świdnica
Krzysztof Lewandowski
Jacek Krzaczek
Antoni Lotycz

Twoja reakcja na artykuł?

1
50%
Cieszy
1
50%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (23)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group