Wtorek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 1318
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Gdzie zgłosić awarię oświetlenia miejskiego?

Piątek, 3 lutego 2023, 9:07
Autor: red
Świdnica: Gdzie zgłosić awarię oświetlenia miejskiego?
Fot. UM Świdnica
Od 1 lutego 2023 roku oświetlenie miejskie objęte wynikającym z ustawy obowiązkiem utrzymania w sprawności, będzie serwisowane przez dwa odrębne podmioty.

Jeden podmiot, to wybrana w drodze przetargu publicznego firma Janaszek Electric z Warszawy. Drugim pozostaje dotychczasowy eksploatator oświetlenia Tauron Nowe Technologie z Wrocławia, który operuje w ramach koncernu energetycznego TAURON.

W związku z powyższym o uszkodzeniach oświetlenia, bądź jego awariach (kolizje drogowe, skutki działania żywiołów itp.) należy powiadamiać:

Serwis oświetlenia realizowany przez firmę Janaszek Electric – nr tel. na centralę 74/660 66 48 czynny całą dobę, gdzie przyjmowane będą zgłoszenia o niesprawności oświetlenia, jak i o jego awariach. Kontakt mailowy na adres: awarie@elecrtic.waw.pl do przekazywania informacji o wadach oświetlenia.

Pogotowie Energetyczne Tauron Dystrybucja S.A. – nr tel. 991 czynny całą dobę, gdzie można zgłaszać sytuacje awaryjne, skutkujące zagrożeniem bezpieczeństwa w ruchu pieszych i pojazdów; braki oświetlenia na dużych obszarach (całe ulice, bądź dzielnice miasta).
Wydział Dróg i Infrastruktury Miejskiej Urzędu Miejskiego – nr tel. 74/856 29 20 czynny w godzinach pracy urzędu, tj od 7.30 do 15.30, gdzie można zgłaszać wszelkie sprawy związane z oświetleniem miejskim.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group