Piątek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 1178
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Giełda kwiatów

Poniedziałek, 2 listopada 2020, 7:08
Aktualizacja: 10:08
Autor: red
Żarów: Giełda kwiatów
Fot. UM Żarów
Dziś Wielki Targ Kwiatów na żarowskim targowisku.

Nagła decyzja rządu o zamknięciu cmentarzy bardzo skomplikowała sytuację drobnych przedsiębiorców, którzy jak co roku zrobili duże zapasy kwiatów, stroików i zniczy. Pragniemy pomóc wszystkim handlowcom, którzy w związku z zamknięciem cmentarzy decyzją rządu RP, znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji.

Dziś na żarowskim targowisku od samego rana odbędzie się Wielki Targ Kwiatów. Targowisko w Żarowie dla handlujących kwiatami i zniczami otwarte jest od godz. 7.30 rano. Handlowcy są zwolnieni z wszelkich opłat.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców oraz przedsiębiorstwa i firmy funkcjonujące na terenie gminy Żarów do zakupu kwiatów. Spójrzmy na chryzantemy trochę inaczej niż tradycyjnie. Są przecież piękne i kojarzą się z jesienią. To najbardziej jesienne kwiaty w całym roku. Postawmy je w ogrodach czy na tarasach.

Bądźmy solidarni i pomóżmy naszym handlowcom, którzy po niespodziewanym zamknięciu cmentarzy, pozostali z niesprzedanymi kwiatami.

Dziś targowisko w Żarowie otwarte jest dla tych handlowców, a wszystkich Państwa zachęcamy i zapraszamy do kupowania kwiatów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group