Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 605
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

„Giełda Pomysłów” na plac przy ul. Franciszkańskiej – czekamy na pomysły do wtorku

Wiadomości: Świdnica
Piątek, 11 stycznia 2013, 12:07
Aktualizacja: 12:08
Autor: red.
Fot. użyczone
Mieszkańcy zaproponują, co ozdobi skwer przy ul. Franciszkańskiej. Do wtorku 15 stycznia świdniczanie mogą zaproponować, co powinno się znaleźć w centralnej części placu.

W samym sercu skweru przewidziano miejsce na „Skrzynię Pamięci Świdniczan”. To akcja, którą prowadzi redakcja „Wiadomości Świdnickich”. Ma ona na celu przekazanie przyszłym pokoleniom „wiadomości” od współcześnie żyjących świdniczan.

Czekamy na pomysły jaka rzeźba lub inny element małej architektury powinien ozdobić centralne miejsce remontowanego skweru przy ul. Franciszkańskiej.
Oczekujemy na pomysły, które uwzględnią obecność w centrum placu „Skrzyni Pamięci Świdniczan” oraz sąsiedztwo Miejskiej Biblioteki Publicznej, w której, oprócz promocji czytelnictwa, odbywa się wiele ważnych imprez kulturalnych.
Opisy lub rysunki autorskich pomysłów można składać w Regionalnej Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Świdnicy Rynek (ul. Wewnętrzna) lub w recepcji Wieży Ratuszowej do 15 stycznia 2013 r.

Na uczestników akcji czekają nagrody.

***

Serdecznie zapraszamy do składania autorskich pomysłów na rzeźbę lub inny element małej architektury, który będzie umieszczony na wyremontowanym skwerze przy ulicy Franciszkańskiej w Świdnicy.

Regulamin Giełdy Pomysłów:
• Giełda Pomysłów adresowana jest do wszystkich, bez żadnych ograniczeń wynikających z wieku uczestnika lub jego miejsca zamieszkania.
• Każdy autor może przedstawić dowolną ilość pomysłów w formie pisemnej, rysunkowej lub makiety przyszłej rzeźby.
• Pomysł dotyczy formy przyszłej rzeźby lub innego elementu małej architektury, który zostanie zrealizowany na powierzchni max 160 x 525 cm w obrysie projektowanego fundamentu (oznaczonej na wizualizacji znakiem zapytania).
• Prace można składać w Regionalnej Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Świdnicy Rynek (ul. Wewnętrzna) lub w recepcji Wieży Ratuszowej w terminie do 15 stycznia 2013 r.
• Wybór najciekawszych pomysłów, które mogą zostać wykorzystane przy tworzeniu finalnego projektu, należał będzie do komisji utworzonej przez Prezydenta Miasta Świdnicy. Komisja zastrzega sobie możliwość wyboru dowolnej liczby pomysłów lub rezygnacji z wykorzystywania ich do dalszych celów projektowych.
• Aby praca mogła być rozpatrywana przez komisję, należy do niej dołączyć oświadczenie z danymi osobowymi autora oraz jego zgodą na przetwarzanie danych osobowych i na przekazanie majątkowych praw autorskich do pomysłu o następującej treści:

………………………………….
Miejscowość, data

Imię i nazwisko autora
……………………………………….
Adres zamieszkania
……………………………..…………
Telefon kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu do potrzeb przeprowadzenia „Giełdy Pomysłów” w Świdnicy, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.)
Wyrażam zgodę na bezpłatne wykorzystanie do celów „Giełdy Pomysłów” w Świdnicy, publikowanie i reprodukowanie przekazanych prac oraz podanie imienia i nazwiska do publicznej wiadomości.

…………………………………………
Podpis autora pomysłu, lub w przypadku osoby, która nie ukończyła
18 roku życia, podpis rodziców lub prawnych opiekunów

Wśród autorów pomysłów zostaną rozlosowane pakiety materiałów promocyjnych Miasta Świdnicy oraz nagroda niespodzianka.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Krzysiek 11-01-2013 20:17
"Oczekujemy na pomysły, które uwzględnią obecność w centrum placu „Skrzyni Pamięci Świdniczan”. Czyli już ustalono, że w "samym sercu skweru" ma być jakaś skrzynka . Może przerobiona torebka ? Skrzynkę niech WŚ zakopią sobie na rogu Długiej i Placu JP II w dole należącym do ich właściciela.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group