Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 930
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Gimnazjum nr 2 w Strzegomiu mistrzem powiatu w ping–ponga

Poniedziałek, 18 marca 2013, 16:12
Aktualizacja: 16:13
Autor: MDvR
Strzegom: Gimnazjum nr 2 w Strzegomiu mistrzem powiatu w ping–ponga
Fot. użyczone
14 marca w hali sportowej OSiR w Strzegomiu odbył się powiatowy turniej w tenisie stołowym chłopców. Organizatorem zawodów byli nauczyciele z Gimnazjum nr 2 w Strzegomiu. Był to kolejny etap zmagań szkoły w ramach Gimnazjady Młodzieży Szkolnej.

Zawody rozegrane były pod egidą Szkolnego Związku Sportowego i rozgrywane były według zasad Polskiego Związku Tenisa Stołowego. W turnieju udział wzięli zwycięzcy poszczególnych gmin, a mianowicie gimnazjum z Marcinowic, Gimnazjum nr 3 ze Świdnicy oraz Gimnazjum nr 2 ze Strzegomia. Turniej rozgrywany był w systemie każdy z każdym.

Zawody wygrało Gimnazjum nr 2 ze Strzegomia, pokonując przeciwników w grach singlowych oraz deblowych. Na 2. miejscu uplasowało się Gimnazjum z Marcinowic, a stawkę zamknęło Gimnazjum nr 3 ze Świdnicy. Gimnazjum nr 2 w Strzegomiu reprezentowali: Sebastian Skóra, Wiktor Wendrowski, Adrian Gronczewski i Krystian Berestecki, opiekunami byli Rafał Cichoń oraz Mirosław Głowiak.

Mecze rozgrywane były na bardzo wysokim poziomie, zawodnicy dali pokaz swoich umiejętności. Całe zmagania odbywały się w duchu fair-play. Zwycięzcy z Gimnazjum nr 2 w Strzegomiu będą reprezentowali powiat świdnicki na zawodach strefy wałbrzyskiej, które odbędą się w Krosnowicach. Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów i życzymy dalszych sukcesów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group