Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 962
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Gimnazjum w Żarowie docenione

Piątek, 31 stycznia 2014, 8:17
Autor: red.
Żarów: Gimnazjum w Żarowie docenione
Fot. UM Żarów
Talenty drzemią we wszystkich. Udowodnili to uczniowie żarowskiego gimnazjum, zdobywając wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Tesco dla szkół – "Talent do niemarnowania". A konkurencja była ogromna. Łącznie o nagrody walczyło ponad 500 placówek oświatowych, które pokazały, że w polskich szkołach drzemią rozmaite nieodkryte talenty.

- Na ten sukces pracowała ekipa uczniów żarowskiego gimnazjum. Jednak film, w którym główne role zagrali gimnazjaliści miał nieco szerszy wydźwięk. Młodzież, korzystając ze swojej kreatywności uczyła się przede wszystkim zasad zdrowego odżywiania. Uczniowie promowali również racjonalne żywienie wśród swoich rówieśników i rodzin. Cały zespół filmowy składa serdeczne podziękowania każdemu, kto wspierał naszą inicjatywę. Każdy głos miał dla nas wielkie znaczenie - mówi opiekun filmowej grupy w gimnazjum im. Jana Pawła II w Żarowie Przemysław Drąg.

11. edycja programu Tesco dla szkół - "Talent do niemarnowania" koncentrowała się na problemie marnowania żywności, a jego uczestnicy mieli za zadanie nakręcić krótki film, namawiający do niemarnowania jedzenia. Doskonale poradzili sobie z tym uczniowie gimnazjum w Żarowie. Ich filmowa produkcja znalazła się na 2 miejscu w powiecie, 18 w województwie i 149 w kraju. - A dzięki licznym głosom, nasz film przeszedł do kolejnego etapu. To ogromny sukces naszego gimnazjum! - dopowiada Przemysław Drąg z żarowskiego gimnazjum.

(Magdalena Pawlik)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group