Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 988
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Głosujcie na świdnicki plac zabaw

Środa, 3 sierpnia 2011, 14:52
Aktualizacja: 15:07
Autor: UM Świdnica
Świdnica: Głosujcie na świdnicki plac zabaw
Fot. organizator
Świdnica ma najpiękniejszą starówkę, co potwierdził internetowy plebiscyt portalu Podroze.Gazeta.pl. Teraz mieszkańcy Świdnicy mogą się sprawdzić w innym internetowym konkursie i wygrać plac zabaw dla dzieci.
Na swoje 100. urodziny firma Nivea postanowiła ufundować i wybudować w polskich miastach 100 placów zabaw.

– W plebiscycie internetowym na najpiękniejszą starówkę Świdnica zdeklasowała innych rywali m. in. Zamość i Sandomierz. Wszystkim, którzy włączyli się w akcję należą się podziękowania. Przed nami kolejne wyzwanie – do wygrania jest nowy plac zabaw, który na pewno w Świdnicy się przyda. Mam nadzieję, że i tym razem, wspólnie pokażemy, że potrafimy walczyć. Wystarczy systematyczne głosowanie – zachęca Wojciech Murdzek, prezydent Świdnicy.

W każdym z IV etapów konkursu, do 31 sierpnia trwa II etap konkursu, wybranych zostanie 25 lokalizacji (w ostatnim etapie – 23 lokalizacje), na które oddano najwięcej głosów. Co ważne Świdnica jeszcze trzykrotnie ma szansę awansować na listę miast, które mogą otrzymać plac zabaw w prezencie. W przypadku wygranej w konkursie, nowy plac zabaw od Nivea powstanie na osiedlu Zarzecze, wśród budynków wielopiętrowych, gdzie już są urządzenia do zabawy, ale brakuje porządnego obiektu dla najmłodszych.

Jak głosować, krok po kroku:
1. Pod adresem www.100latnivea.pl/glosowanie należy się zarejestrować podając niezbędne dane,
2. Po aktywacji konta (kliknięcie w link aktywacyjny i wpisanie kodu, przesłanego sms-em) możemy oddawać głos – wybieramy z listy Świdnicę, a później Świdnica Polska.
3. Ważne! Tylko raz dziennie można zagłosować, więc głos oddajemy na Świdnicę. Codziennie do 31 października. Wystarczy tylko kilka kliknięć, by młodzi świdniczanie mogli się cieszyć z nowego placu zabaw!

Zobacz także:
Bez szans na plac?

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group