• Środa, 19 czerwca 2019
  • Godz. 2:56
  • Imieniny: Gerwazego, Protazego
  • Czytających: 895
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Głosujmy na Świdnicę!

Wiadomości: Świdnica
Piątek, 27 listopada 2009, 9:03
Aktualizacja: 9:13
Autor: SP, opr. MaS
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Tylko do 6 grudnia możemy oddać swój głos na Świdnicę w konkursie zorganizowanym przez stację TVN pt. „Polska nakręcona”. Program o naszym powiecie ekipa reporterów z „Dzień Dobry TVN” nagrała dzięki filmowi świdnickiego licealisty Wojciecha Lewandowskiego, który wziął udział w konkursie “Polska Nakręcona” organizowanym przez TVN i znalazł się w finałowej dwunastce.

W programie TVN, nakręconym na świdnickim rynku, pojawił się m. in. Kościół Pokoju, manufaktura czekoladek u Jacka Sikory, rzeźby ze strzegomskiego granitu, stadnina w Pankowie i zespół „Krąg”, tańczący na rynku przy pełnej iluminacji.
W konkursie startują takie regiony, jak Mazury, Dolina Roztoki, a także Bydgoska Wenecja czy Kudowa Zdrój. Szanse są jednak wyrównane i wszystko zależy od widzów głosujących przez SMS i stronę internetową. Autor filmu, który zdobędzie największą ilość głosów, będzie uznany za zwycięzcę konkursu.

Wojciech Lewandowski jest uczniem I Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy. Zakwalifikowanie przygotowanego przez niego filmu do dwunastki najlepszych filmów promujących swoje miasto to kolejny ogromny sukces siedemnastolatka. W tym roku w maju wraz z kolegami nagrał on film o Świdnicy, który dzięki głosom internautów zdobył główną nagrodę w konkursie organizowanym przez Radio Zet. Tym razem Wojtek sam pracował nad filmem. Efekt końcowy spodobał się dziennikarzom ze stacji TVN. Martyna Wojciechowska wyróżniła go specjalną nagrodą.

Teraz wszystko w rękach telewidzów! Aby oddać swój głos na Świdnicę wystarczy wysłać SMS o treści FILM.8 pod numer 7224.

"Nakręcona Świdnica" na stronie TVN:

http://dziendobrytvn.plejada.pl/30,26400,wideo,,131914,konkurs_polska_nakrecona,aktualnosci_detal.html

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~:) 27-11-2009 17:46
świetne zdjęcie :) myślę, że nasze miasto ma duże szanse na wygraną

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group