Sobota, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 510
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Gmina Miasto Świdnica laureatem Gwiazd Biznesu 2015

Piątek, 17 kwietnia 2015, 15:02
Aktualizacja: 22:34
Autor: red.
Gmina Miasto Świdnica została laureatem Dolnośląskiego Plebiscytu Gospodarczego „Gwiazdy Biznesu 2015” w kategorii Samorząd Przyjazny Biznesowi.

Dzisiaj, tj. 17 kwietnia podczas gali finałowej, która odbędzie się w Starej Kopalni w Wałbrzychu, Prezydent Miasta Beata Moskal-Słaniewska odbierze prestiżową statuetkę wykonaną przez Dorotę Dziekiewicz-Pilich - artystkę, która jest autorką m.in. projektu statuetki Fryderyka.

Jest to pierwsza edycja konkursu zorganizowanego przez Fundusz Regionu Wałbrzyskiego oraz portal www.naszbiznes24.pl

Do udziału w bezpłatnej rywalizacji w ramach „Gwiazd Biznesu 2015" zaproszono firmy i samorządy z terenu całego Dolnego Śląska, a zwycięzców wybrała Kapituła Konkursu. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli: Minister Gospodarki, Marszałek Województwa Dolnośląskiego, Wojewoda Dolnośląski oraz Prezydent Miasta Wałbrzycha.

W kategorii Samorząd Przyjazny Biznesowi oceniane były: strategia rozwoju samorządu w kontekście wspierania przedsiębiorczości, warunki stwarzane przedsiębiorcom planującym inwestycje w regionie, realizowane inicjatywy, projekty, konferencje nakierowane na wsparcie lokalnej przedsiębiorczości, przeznaczone środki własne oraz pozyskane zewnętrzne finansowanie na rozwój infrastruktury i przedsiębiorczości.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group