Wtorek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 533
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Gmina Strzegom – Orłem Polskiego Samorządu

Czwartek, 10 grudnia 2015, 6:40
Autor: opr.red.
Strzegom: Gmina Strzegom – Orłem Polskiego Samorządu
Fot. www.strzegom.pl
I nagroda w Ogólnopolskim Plebiscycie Orły Polskiego Samorządu oraz Tytuł Dolnośląska Gmina roku 2015 to kolejne, zaszczytne wyróżnienie dla Gminy Strzegom.

Wielka Gala "Polska Przedsiębiorczość", podczas której przyznano nagrody w plebiscytach - Orły Polskiego Samorządu, Orły Polskiej Przedsiębiorczości, a także Orły Polskiego Budownictwa i Perły Medycyny odbyła się 28.11.2015r. w Warszawie. Tytuł i statuetkę z ramienia władz samorządowych Gminy Strzegom odebrała Iwona Zabawa, Sekretarz Gminy.

Prestiżowa nagroda umacnia na krajowym forum pozytywny wizerunek naszej marki jako Graniowego serca Polski, podnosi konkurencyjność w stosunku do innych samorządów oraz stwarza warunki do rozwoju społeczności lokalnej.

- Cieszę się, że nasza gmina dołączyła do grona najlepszych samorządów w kraju, że możemy inspirować innych i być dla nich wzorem. To wielka radość, ale i zobowiązanie do jeszcze intensywniejszej pracy - komentuje Zbigniew Suchyta, burmistrz Strzegomia.

Tytuł Dolnośląska Gmina roku 2015 został nadany Gminie Strzegom za efektywnie wykorzystanie środków unijnych w rozwój naszego regionu, a także za stworzenie warunków sprzyjających przedsiębiorczości i poprawiających jakość życia mieszkańców.

Otrzymując statuetkę Złotego Orła Polskiego Samorządu Gmina Strzegom dołączyła do grona samorządów, które są wzorowo zarządzane, rozwijają się w dynamiczny sposób, o których mówi się, że są wizytówką polskiej gospodarki.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group