Niedziela, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 735
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Świdnica: Gmina Świdnica liderem

Poniedziałek, 8 stycznia 2024, 10:27
Aktualizacja: 10:29
Autor: red
Gmina Świdnica: Gmina Świdnica liderem
Fot. Gmina Świdnica
16 Finałów Dolnośląskich, 88 sportowych imprez strefowych, dających prawo do awansu do kolejnych rozgrywek, ponad 60 000 startujących sportowców z 25 powiatów i 148 gmin Dolnego Śląska, piłka nożna halowa, szachy, warcaby, piłka nożna, siatkowa i koszykowa oraz biegi przełajowe – Dolnośląskiego Zrzeszenia LZS we Wrocławiu podsumowało 24. edycję Igrzysk Miast i Wsi. Gmina Świdnica zdobyła I miejsce.

Z ramienia gminy Świdnica podziękowania i nagrody odebrali: Teresa Mazurek wójt gminy Świdnica, Bartłomiej Strózik zastępca wójta gminy Świdnica, Krzysztof Jas dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnicy oraz Alicja Masłyk zastępca dyrektora GOKSiR.

Szczególnie cieszy nas puchar za zajęcie I miejsca wśród gmin startujących w Igrzyskach oraz wyjątkowy certyfikat wręczony na ręce wójt gminy - "Serce dla Sportu".

- Serdecznie dziękujemy. Jesteśmy po dobrym roku sportowym, jeśli chodzi o LZS na Dolnym Śląsku. Mamy za sobą realizację kilku ważnych programów i mnóstwo sportowych wydarzeń. Dziękujemy za wsparcie finansowe i merytoryczne, a przede wszystkim za udział we wspomnianych wydarzeniach - tymi słowami witał zebranych podczas uroczystości Leszek Noworól prezes Dolnośląskiego Zrzeszenia LZS we Wrocławiu. - Cieszymy się, że nasze zaangażowanie przyczyniło się do propagowania sportu. W samych biegach przełajowych, organizowanych w sołectwie Krzyżowa udział wzięło aż 700 zawodniczek i zawodników, co napawa nas ogromną dumą. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy. Sobie i Wam życzymy kolejnego, udanego, sportowego roku.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group