Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 885
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

gmina Świdnica: Gmina Wietrzychowice dziękuje podświdnickim rolnikom

Piątek, 30 lipca 2010, 13:37
Aktualizacja: 13:40
Autor: KO
gmina Świdnica: Gmina Wietrzychowice dziękuje podświdnickim rolnikom
Fot. UG Świdnica
Dwanaście sołectw z gminy Świdnica otrzymało listy gratulacyjne za okazaną pomoc poszkodowanym przez tegoroczną powódź mieszkańcom gminy Wietrzychowice. Sołtysi odebrali je podczas narady.

Wójt Wietrzychowic Leszek Zbiegała dziękuje gospodarzom z wsi: Boleścin, Burkatów, Bystrzyca Górna, Grodziszcze, Komorów, Krzczonów, Krzyżowa, Mokrzeszów, Lutomia Dolna, Lutomia Górna, Pszenno, Witoszów Dolny.

Listy gratulacyjne brzmią:
Władze Samorządowe Gminy Wietrzychowice oraz mieszkańcy Woli Rogowskiej i Jadownik Mokrych poszkodowani w tegorocznej powodzi, pragną złożyć na Państwa ręce serdeczne podziękowania za spontaniczną i bezinteresowną akcję pomocy finansowej i rzeczowej.
Klęska powodzi, która dotknęła naszych mieszkańców spowodowała ogromne straty materialne i duchowe. Zdobywanie wyposażenia i żywności, remontowanie budynków i mieszkań potrwa jeszcze bardzo długo, a jeszcze dłużej wymazanie z pamięci traumatycznych przeżyć. Życzliwość i troska, którą wykazali mieszkańcy wsi Komorów, jest budująca i napawa optymizmem. Pomoc naszym mieszkańcom, potwierdziła głęboką wrażliwość i troskę o los drugiego człowieka. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc i życzymy Państwu oraz wszystkim darczyńcom z Gminy Świdnica wszystkiego dobrego, pomyślności, sukcesów w pracy i życiu osobistym. Pragniemy pogratulować wielkiego daru niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group