Sobota, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 917
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Gmina wspiera WOŚP

Sobota, 9 stycznia 2016, 7:12
Aktualizacja: Niedziela, 10 stycznia 2016, 8:08
Autor: opr.red.
Świdnica: Gmina wspiera  WOŚP
Fot. www.gmina.swidnica.pl
Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w najbliższą niedzielę 10 stycznia.

W ciągu poprzednich 23 edycji WOŚP Orkiestra zebrała i przekazała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 650 mln PLN. Zbiórka z tegorocznego 24. finału poświęcona będzie na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Do akcji przyłączyły się także władze gminy Świdnica.

- Otrzymaliśmy kilka bardzo atrakcyjnych voucherów na pobyty w pięknych miejscach, lekcje golfa kolekcję przepięknych masek weneckich do powieszenia na ścianę, sporo gadżetów WOŚP i wiele, wiele inny ciekawych i cennych rzeczy, z których sprzedaż zasili jak co roku kasę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zapraszamy do licytacji, niedziela 10 stycznia godzina 18:00 ruszamy na antenie naszej telewizji oraz na stronie internetowej – mówi Beata Ziółkowska – redaktor naczelna TV Teletop Sudety.

Każdego roku do akcji włączają się również władze gminy Świdnica. W tym roku można licytować pióro, którym wójt gminy Teresa Mazurek podpisywała umowę przyjaźni z włoskim miastem Adria, komplet kalendarzy i voucher na słodki upominek. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji. Środki w ten sposób pozyskane przeznaczone będą na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

Wielki finał już w niedzielę 10 stycznia na antenie Tv Teletop Sudety, przy ul. Gdyńskiej 25/23 w Świdnicy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group