Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 963
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Lubachów: Gminna Senioriada

Sobota, 26 września 2020, 15:12
Autor: red
Lubachów: Gminna Senioriada
Fot. organizatorzy
1 października obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Osób Starszych. To szczególne święto osób będących w jesieni życia, dające możliwość zwrócenia uwagi społeczności lokalnej na osoby starsze, których nie brakuje w gminie Świdnica. Z tej okazji zapraszamy do udziału w I GMINNEJ SENIORIADZIE.

Co roku staramy się uroczyście obchodzić ten dzień. Tym razem będzie miał on szczególną oprawę. I GMINNA SENIORIADA to nie tylko święto seniorów, ale wszystkich tych, którzy chcą w radosny, rodzinny i aktywny sposób spędzić ten wyjątkowy czas.

Tegoroczna - pierwsza edycja została zorganizowana pod honorowym patronatem wójta gminy Świdnica, we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury Sportu i Rekreacji, Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej, sołectwem Lubachów, Szkolnym Schroniskiem Młodzieżowym w Lubachowie.

Atrakcji z pewnością nie zabraknie. Senior z seniorem, czy senior z juniorem – każdy znajdzie coś dla siebie. W programie koncert zespołu „Univers”, wspólne grzybobranie w Lubachowie i gotowanie z Andrzejem Polanem a na finał wyjazd do Czech i zwiedzanie miasta Liberec.

Wszelkie informacje dostępne są na plakacie i pod numerem telefonu 74 852 30 67 wew. 313, lub osobiście w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji, przy ulicy Głowackiego 4, pokój 314. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group