Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 552
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Wiadomości: Imbramowice
Poniedziałek, 25 grudnia 2017, 15:16
Autor: red
Fot. UM Żarów
Tradycyjnie tuż przed Świętami Bożego Narodzenia w Szkole Podstawowej im. UNICEF w Imbramowicach można było usłyszeć najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki.

Po raz trzeci już uczniowie ze wszystkich szkół z terenu gminy Żarów wzięli udział w świątecznym konkursie "Zaśpiewajmy kolędę".

Uczestnicy konkursu wprowadzili zgromadzonych gości w iście świąteczny nastrój. Nie zabrakło występów solistów, chórków, a także zespołów klasowych, którzy zaśpiewali najpiękniejsze polskie kolędy.
- To najbardziej radosny czas, kiedy przygotowujemy się do Świąt Bożego Narodzenia. Świąteczny nastrój panuje także w naszej szkole, dlatego na widowni nie brakuje dziś nauczycieli, rodziców i dziadków uczniów. Dzieci śpiewają kolędy i chociaż tym występom towarzyszy dużo stresu i emocji, czuć już magię zbliżających się świąt - mówiła Krystyna Waliszak dyrektor Szkoły Podstawowej im. UNICEF w Imbramowicach.

Podczas konkursu odbył się także kiermasz bożonarodzeniowy, gdzie można było zobaczyć piękne świąteczne ozdoby wykonane przez uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli. Życzenia całej szkolnej społeczności złożyły Krystyna Waliszak dyrektor Szkoły Podstawowej im. UNICEF w Imbramowicach oraz sekretarz gminy Żarów Sylwia Pawlik.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group