Sobota, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 708
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gniewków: Gniewków z dofinansowaniem

Środa, 16 listopada 2022, 11:17
Autor: red
Gniewków: Gniewków z dofinansowaniem
Fot. UG Dobromierz
9 listopada w siedzibie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Miejskiej w Wałbrzychu odbyło się uroczyste wręczenie promes z programu Mały Strażak.

W ramach programu OSP Gniewków otrzymała dofinansowanie w wysokości 11.000,00 zł. Dzięki środkom przyznanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu jednostka w bieżącym roku zakupiła aparat powietrzny nadciśnieniowy, sygnalizator bezruchu oraz detektor do pomiaru stężeń tlenu i dwutlenku węgla.

Ochotnicza Straż Pożarna w Gniewkowie otrzymała ponadto dofinansowanie w wysokości 2.641,00 zł w ramach programu dedykowanego Młodzieżowym Drużynom Pożarniczym na zakup sprzętu, umundurowania i wyposażenia osobistego oraz sprzętu teleinformatycznego wykorzystywanego w procesie szkolenia członków MDP. Dotacja została przyznana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji z ogólnej rezerwy budżetu państwa.

Skuteczne pozyskanie środków było możliwe dzięki zaangażowaniu w przygotowanie wniosków prezesa OSP Gniewków Pawła Kwiatkowskiego i radnej Otylii Sieczki.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group