Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 551
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gola Świdnicka wraca na szczyt

Wiadomości: klasa A
Poniedziałek, 28 października 2013, 23:11
Aktualizacja: 23:14
Autor: MDvR
Fot. archiwum
LKS Gola Świdnicka ponownie na szczycie tabeli grupy II klasy A. Piłkarze LKS–u pokonali 4:3 Czarnych Sieniawka i wykorzystując potknięcie Polonii Ząbkowice Śląskie znów zameldowali się na szczycie ligowej hierarchii.

12. kolejka klasy A – grupa I
Górnik Boguszów-Gorce - Cukrownik Pszenno 3:1
Grom Witków - Granit Roztoka 2:0
Wenus Nowice - Zdrój Jedlina Zdrój 0:1
Sudety Dziećmorowice - Zieloni Mrowiny 3:2
KS Walim - Włókniarz Głuszyca 4:2
Unia Jaroszów - Nysa Kłaczyna 6:2
Czarni Wałbrzych - Tęcza Bolesławice 6:0
Biały Orzeł Mieroszów - Gwarek Wałbrzych 5:1

Tabela
1. Sudety Dziećmor.--------12 - 28 - 33-16
2. Zdrój Jedlina Zdrój-------12 - 27 - 26-15
3. Granit Roztoka------------12 - 26 - 21-10
4. Czarni Wałbrzych---------12 - 24 - 36-22
5. Grom Witków-------------12 - 21 - 32-20
6. KS Walim------------------12 - 20 - 26-29
7. Unia Jaroszów-------------12 - 19 - 28-20
8. Wenus Nowice------------12 - 19 - 34-18
9. Gwarek Wałbrzych-------12 - 17 - 19-20
10. Cukrownik Pszenno-----12 - 15 - 18-20
11. Orzeł Mieroszów--------12 - 13 - 22-25
12. Włókniarz Głuszyca-----12 - 12 - 18-27
13. Tęcza Bolesławice-------12 - 10 - 19-40
14. Górnik Boguszów-G.----12 - 10 - 14-38
15. Zieloni Mrowiny---------12 - 8 - 21-35
16. Nysa Kłaczyna------------12 - 5 - 12-24

12. kolejka klasy A – grupa II
Wieża Rudnica - Błękitni Owiesno 1:2
Boxmet Piskorzów - Zgoda Grodziszcze 0:0
Niemczanka Niemcza - Tarnovia Tarnów 6:1
Rawa Boleścin - Koliber Uciechów 0:4
Ślęża Ciepłowody - Polonia Ząbkowice Śląskie 0:0
LKS Gola Świdnicka - Czarni Sieniawka 4:3
Płomień Makowice - Delta Słupice 3:2
Zieloni Łagiewniki - Skałki Stolec 1:1

Tabela
1. LKS Gola Świdnicka------12 - 30 - 37-15
2. Polonia Ząbkowice-------12 - 28 - 39-18
3. Niemczanka Niemcza----12 - 27 - 33-18
4. Płomień Makowice-------12 - 27 - 45-24
5. Skałki Stolec--------------12 - 22 - 39-15
6. Zieloni Łagiewniki--------12 - 21 - 27-23
7. Tarnovia Tarnów---------12 - 19 - 28-40
8. Czarni Sieniawka---------12 - 18 - 25-29
9. Koliber Uciechów---------12 - 17 - 23-21
10. Delta Słupice------------12 - 16 - 26-25
11. Zgoda Grodziszcze-----12 - 12 - 23-33
12. Rawa Boleścin----------12 - 11 - 28-41
13. Ślęża Ciepłowody------12 - 9 - 12-26
14. Boxmet Piskorzów------12 - 8 - 16-31
15. Wieża Rudnica----------12 - 8 - 27-47
16. Błękitni Owiesno--------12 - 3 - 17-39

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group